![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
В одеському Ботсаду пройшов «Мечников-день»
17:52 / 13.06.2022
ОДЕСА, 13 ЧЕРВНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Одеський національний університет імені І. І. Мечникова на вихідних провів у Ботанічному саду захід для майбутніх студентів. Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це повідомляється на Фейсбук-сторінці «Новини Одеського університету». У повідомленні ОНУ сказано: МЕЧНИКОВ ДЕНЬ НА ФРАНЦУЗЬКОМУ БУЛЬВАРІ 🔸 11 червня Ботанічний сад ОНУ був наповнений безліччю світлих емоцій. Одеський університет Мечникова запросив до знайомства всіх, хто бачить себе у найближчому майбутньому студентами. 🔸 «На порозі вступної компанії для абітурієнтів ми проводимо презентацію на відкритій території в Ботанічному саду ОНУ. Сподіваємось на те, що оскільки ОНУ є перлиною, до нас підуть студенти. А ми зі своєї сторони гарантуємо якісну освіту» – зазначив ректор ОНУ Вячеслав Труба. 🔸 «Сьогодні знайомство з ОНУ імені Мечникова відбувалося в нашому Ботанічному саду! 11 факультетів, фаховий коледж, студенти і викладачі, керівництво університету, приймальна комісія, профком студентів та аспірантів, прес-служба ОНУ — ми всі єдине ціле, єдина команда, яка запрошує до своїх лав! Щиро вдячні всім, хто долучився, за відмінну командну роботу, душевну атмосферу та комфорт! Разом ми вистоїмо і переможемо! ОНУ чекає на нових студентів, нашій країні потрібні професіонали!» – відзначила перший проректор Майя Ніколаєва. 🔸 Нагадаємо, що Одеський національний університет в цьому році увійшов до Світового рейтингу університетів QS World University Rankings. ОНУ імені Мечникова єдиний виш з Одеси, який увійшов до ТОП-10 українських вишів і ТОП-1200 університетів світу. 🔸 А приймальна комісія ОНУ імені Мечникова чекає на вас за адресою: Французький бульвар 24/26, тел. 68-12-84 |
Пошук:
![]() Департамент інформації Одеської міськради
за минулі вихідні невідомі пошкодили лавку на Кримському бульварі та повалили урну на Приморському бульварі. Працівники КП «Міськзелентрест» оперативно відновлюють пошкоджене майно та закликають містян берегти комунальне майно й повідомляти про випадки вандалізму до поліції.
![]() Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька 23 серпня проведе поетично-музичний перформанс «35 історій Незалежності: слова й гармонії, народжені любов’ю».
Останні новини:
17:45 21.08.2026
17:23 21.08.2026
16:52 21.08.2026
16:27 21.08.2026
15:17 21.08.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013 |