ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ОНУ імені І. І. Мечникова святкує 159-ліття
16:27 / 14.05.2024
Освіта

ОДЕСА, 14 ТРАВНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Ректор Одеського національного університету імені І. І. Мечникова Вячеслав Труба привітав студентів, викладачів та працівників вузу з його річницею.

Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це повідомляється на Фейсбук-сторінці «Новини Одеського університету».

У повідомленні ОНУ сказано:

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ОНУ! — ВІТАННЯ РЕКТОРА

Шановні колеги!

Сьогодні Одеському національному університету імені Мечникова виповнюється 159 років!

Хочу висловити щиру вдячність усьому колективу Університету і привітати з цією важливою подією. Ім'я університету славиться завдяки наполегливій праці наших викладачів та студентів, завдяки видатним досягненням наших випускників.

Бажаю вам миру та злагоди! Здоров'я, процвітання, творчих успіхів та впевненості у майбутньому!

Нехай кожен студент знаходить у стінах Університету джерело натхнення та знань, а кожен викладач знаходить учнів, які розвиватимуть наш заклад.

Нехай кожен новий рік Університету приносить нові досягнення та перемоги!

РЕКТОР ОНУ ІМЕНІ МЕЧНИКОВА

ВЯЧЕСЛАВ ТРУБА


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні новини:
20:52 30.07.2026
20:03 30.07.2026
18:22 30.07.2026
17:41 30.07.2026
17:27 30.07.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.016