ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Викладач ОНУ імені І. І. Мечникова – чемпіон Європи
15:56 / 29.05.2024

ОДЕСА, 29 ТРАВНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Одеського національного університету імені І. І. Мечникова Віталій Чебан здобув 1 мiсце на VIII Чемпіонаті Європи з комбат дзю-дзюцу.

Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це повідомляється на Фейсбук-сторінці «Новини Одеського університету».

У повідомленні ОНУ сказано:

#Вiтаємо

🏆 Вiтаємо Віталія Чебана, старшого викладача кафедри фізичного виховання та спорту ОНУ Мечникова, з перемогою (1 мiсце) на VIII Чемпіонаті Європи з комбат дзю-дзюцу! Чемпіонат вiдбувся в іспанському місті Малграт де Мар. Загальна кількість учасників Чемпіонату Європи перевищіла 470 осіб з 17 країн Європи.

Українська збірна з комбат дзю-дзюцу яскраво підтвердила звання найсильнішої європейської збірної на VIII Чемпіонаті Європи в іспанському місті Малграт де Мар! Україна навіть під час війни виставила найчисельніший склад та виборола перші командні місця як серед дорослих та юніорів, так і серед юнаків. Другими та третіми серед дорослих та юніорів стали відповідно Іспанія та Казахстан, а серед юнаків Польща та Чехія. Українцям протистояли потужні суперники. Рівень бійців комбат дзю-дзюцу в Європі постійно зростає! Крім традиційних лідерів України та Казахстану гарне враження також справили команди Іспанії, Франції, Польщі, Німеччини, Словаччини, Чехії та Азербайджану.

🏆 Чебан Віталій Федорович, старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту ОНУ Мечникова, виборов «золото», а вихованець тренера, Дмитро Горбан, студент геолого-географiчного факультету ОНУ Мечникова — «бронзу», третє місце. 🥇🥉

Щирi вiтання нашим чемпіонам!


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Прогнозованість та історії успіху: Сергій Токарєв про те, як розвивати tech-індустрію України
Аби розвивати український технологічний сектор та залучати іноземні інвестиції, необхідно показувати світові прогнозованість. У цьому переконаний Сергій Токарєв tech-бізнесмен та співзасновник інвестиційної групи Roosh, яка розвиває та масштабує технологічні бізнеси у всьому світі.

Вистава Одеського музично-драматичного театру ім. В Василька у шортлісті 6-ого Фестивалю-Премії «ГРА»
Ще один етап 6-го Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії «ГРА» успішно пройдено: експерти наживо переглянули вистави лонгліста, провели голосування і сформували шортліст. Тож Національна спілка театральних діячів України (НСТДУ), яка є засновницею та організаторкою Фестивалю-Премії, оприлюднила список вистав, які пройшли до ФІНАЛУ. У списку у номінації «За найкращу камерну виставу» постановка Олександра Самусенка «1900-й. Легенда про піаніста» Одеського академічного музично-драматичного театру імені В. Василька.

Останні новини:
12:36 21.07.2024
11:07 21.07.2024
10:45 21.07.2024
09:44 21.07.2024
09:41 21.07.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.996