ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ОНУ імені І. І. Мечникова – у ТОП-5 наукових лідерів України
15:02 / 24.04.2025
Освіта

ОДЕСА, 24 КВІТНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Здобутки Одеського національного університету імені Мечникова дозволили йому зайняти 4 місце у рейтингу закладів вищої освіти України за показниками бази даних SCIVERSE SCOPUS.

Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це повідомляється на Фейсбук-сторінці «Новини Одеського університету».

У повідомленні ОНУ сказано:

ОНУ імені І. І. Мечникова — у першій п’ятірці наукових лідерів України за версією Scopus!

Університет посів 4 місце у рейтингу закладів вищої освіти України за показниками бази даних SCIVERSE SCOPUS, яка індексує понад 25 тисяч наукових видань із технічних, медичних і гуманітарних наук.

🔬 Цей рейтинг базується на кількості наукових публікацій та рівні цитованості — визнаних у світі критеріях якості наукової діяльності.

🔹 #ОНУіменіМечникова має такi показники:

• 4816 наукових публікацій

• понад 37 000 цитувань

• Індекс Гірша за 2024 рік — 75

📚 Для абітурієнтів це — вагомий аргумент обирати наш Університет як місце, де народжується знання, формуються дослідники й втілюються ідеї.

💙💛 Долучайтесь до наукової спільноти ОНУ Мечникова!

📷 інфографіка: сайт Освіта / SCIVERSE SCOPUS


Пошук:
розширений

Департамент інформації Одеської міськради
В Одесі продовжують фіксувати випадки вандалізму в міських зелених зонах
за минулі вихідні невідомі пошкодили лавку на Кримському бульварі та повалили урну на Приморському бульварі. Працівники КП «Міськзелентрест» оперативно відновлюють пошкоджене майно та закликають містян берегти комунальне майно й повідомляти про випадки вандалізму до поліції.

Одеський Український театр запрошує на поетично-музичний перформанс до Дня Незалежності
Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька 23 серпня проведе поетично-музичний перформанс «35 історій Незалежності: слова й гармонії, народжені любов’ю».

Останні новини:
17:45 21.08.2026
17:23 21.08.2026
16:52 21.08.2026
16:27 21.08.2026
15:17 21.08.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.019