ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Одеський Міжнародний університет запрошує на День відкритих дверей
10:47 / 19.02.2026
Освіта

ОДЕСА, 19 ЛЮТОГО 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – На факультеті дизайну, архітектури та мистецтв Міжнародного гуманітарного університету (м. Одеса) 21 лютого пройде День відкритих дверей.

Про це, як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», повідомляється у соціальних мережах Міжнародного гуманітарного університету.

У повідомленні вузу сказано:

🔥 ВСТУП 2026 РОЗПОЧАТО 🔥

21 лютого об 11:00 запрошуємо на День відкритих дверей Факультету Дизайну, архітектури та мистецтв Міжнародного університету

Це більше, ніж знайомство з університетом.

Це — можливість побачити майбутнє творчих професій зсередини.

✨ Зіркові гості

✨ Живе спілкування з викладачами

✨ Презентація спеціальностей

✨ Майстер класи від зіркових гостей

✨ Попереднє зарахування

🎓 Наші спеціальності

B1 — Аудіовізуальне мистецтво та виробництво

• 🎥 Аудіовізуальне мистецтво

• 🎞️ Кіно- та медіавиробництво

• 🎧 Звукорежисура

B2 — Дизайн

• ✏️ Графічний дизайн

• 💻 Мультимедійний дизайн

• 🏙️ Дизайн середовища

B5 — Музичне мистецтво

• 🎶 Естрадно-джазовий вокал

B6 — Перформативні мистецтва

• 🎬 Актор театру та кіно

• 🎤 Режисер естради та шоу

• 💃 Хореографія

(сучасна, артист балету, балетмейстер)

🏛️ G17 — Архітектура та містобудування

🌍 C2 — Політологія

💜 Обери свій шлях вже сьогодні. Створи своє майбутнє разом з нами.

📍 Фонтанська дорога, 33 м. Одеса

📞 +380 (63) 256 09 77

📞 +380 (63) 424 69 70

📞 +380 (93) 212 74 88


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні новини:
13:06 15.07.2026
12:04 15.07.2026
11:58 15.07.2026
11:54 15.07.2026
11:42 15.07.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012