|
Роман Терещенко біографія: запровадження сталого розвитку в бізнесі
12:01 / 22.10.2023
Сталий розвиток у бізнесі стає невіддільною частиною сучасної корпоративної стратегії компанії. Провідний експерт у сфері бізнес-аналітики Терещенко Роман Вікторович ділиться своїм баченням запровадження сталого розвитку в бізнес-процеси. При цьому наголошує на важливості інтеграції різних аспектів у підприємницьку діяльність. Роман Терещенко: біографія і конкурентні переваги сталого бізнесуРоман Терещенко розповідає, що біографія його професії від самого початку нерозривно пов’язана з розвитком бізнесу й аналізом його переваг. Майбутній експерт із перших днів навчання в університеті займався дослідженнями бізнес-аналізу із застосуванням сучасних технологій. Він зумів досягти успіху в кар’єрі й став лідером розвиненої IT-компанії з міжнародним ім’ям. Саме тому Роман Терещенко та його біографія дають бізнес-аналітику змогу ділитися досвідом розвитку власної справи. На думку експерта, сталий розвиток є гармонійним поєднанням економічного зростання, соціальної справедливості й екологічної відповідальності. Для бізнесу це означає не тільки прагнення до збільшення прибутку, а й занепокоєння про благополуччя суспільства. Роман Терещенко, виходячи зі своєї біографії, виділяє економічну, соціальну й екологічну складову сталого розвитку бізнесу.
Прикладом може бути використання відновлюваних джерел енергії. Перехід на сонячні й вітрові установки дає змогу не лише знизити вуглецевий слід, а й зменшити витрати на електроенергію в довгостроковій перспективі.
Роман Терещенко: біографія компанії та інтеграція стратегічних векторівБізнес-аналітик стверджує, що для успішного впровадження сталого розвитку компанії необхідно інтегрувати його принципи в корпоративну стратегію. З погляду Романа Терещенка, реалізація цього завдання потребує комплексного підходу й участі всієї команди, від топменеджменту до пересічних співробітників. Експерт пропонує докладніше зупинитися на діях команди, яка прагне надовго зайняти свою нішу в бізнес-середовищі.
— Прикладом може бути мета зі зниження викидів CO2 на 30% до 2030 року, до якої прагнуть соціально- й екологічно відповідальні компанії. Для цього необхідно розробити план дій, який передбачатиме перехід на відновлювані джерела енергії, модернізацію виробничих процесів і підвищення енергоефективності, — коментує Роман Терещенко один з аспектів удосконалення біографії компанії.
Бізнес-аналітик наголошує, що сталий розвиток компанії — це не просто модний тренд, а необхідність для довгострокового успіху й виживання в сучасних умовах. Упровадження сталих практик дає компаніям змогу поліпшити свою репутацію і знизити ризики. — Компанії, які готові інвестувати в сталий розвиток, здобудуть значні переваги в конкурентній боротьбі й стануть лідерами на ринку. Важливо пам’ятати, що сталість — це не кінцева мета, а безперервний процес, що потребує постійного поліпшення, адаптації до нових викликів і можливостей, — висловлює свою позицію Роман Терещенко як лідер компанії з прогресивною біографією. |
Пошук:
Сергій Токарєв
Інвестиційний фонд Roosh Ventures нещодавно став одним з інвесторів американського стартапу Toothio, який допомагає приватним стоматологічним клінікам та організаціям знаходити кваліфікованих співробітників. Портал надає доступ до бази, в якій є понад 30 000 фахівців.
Одеська національна наукова бібліотека традиційно підготувала для одеситів та гостей міста цікаву й розмаїту різдвяно-новорічну програму «Від Миколая до Різдва». Цей проєкт родинного дозвілля, спрямований на популяризацію книги та читання, згуртування сімей, організацію змістовного відпочинку, триватиме впродовж грудня (6.ХІІ – 31.ХІІ. 2024 р.). Тож запрошуємо здійснити захоплюючу подорож усією родиною у дивовижний світ книжок найстарішої книгозбірні України!
Останні новини:
15:40 22.12.2024
15:37 22.12.2024
11:32 22.12.2024
11:24 22.12.2024
11:18 22.12.2024
|
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 1.090 |