ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




В Одесской ОГА рассказали о ситуации с вакцинацией от COVID-19
15:53 / 17.02.2021
Здравоохранение

ОДЕССА, 17 ФЕВРАЛЯ 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Одесская областная государственная администрация Сергей продолжает информировать о кампании по вакцинации от COVID-19 в Украине.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе Одесской ОГА.

В сообщении облгосадминистрации сказано:

1) Вакцинація від COVID-19 в Україні буде відбуватися добровільно та безоплатно.

2) Вакцинальна кампанія має зрозумілі та чіткі етапи. Для їхньої розробки населення України розподілено за групами пріоритетної вакцинації. До цих груп належать найбільш уразливі до COVID-19 особи та люди, від яких залежить забезпечення життєдіяльності країни. Здебільшого це ті, хто взаємодіє з великою кількістю людей, критичні для збереження системи охорони здоров’я працівники, а також ті, хто має ризик отримати серйозні ускладнення. Усього таких груп дев’ять.

3) Виокремлено п’ять етапів вакцинації, протягом яких заплановано імунізувати майже все населення України. Залежно від доступності вакцини, етапи можуть відбуватися паралельно.

4) Вакцинацію будуть проводити двома способами:

– вакцинація мобільними бригадами з імунізації: буде створено близько 570 бригад, до складу кожної з яких входитимуть: лікар, дві медичні сестри, реєстратор, водій, а також лікар та медична сестра резерву;

– вакцинація на базі пунктів щеплень, що вже існують.

5) Громадяни України, які перебувають на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, а також Автономної Республіки Крим, будуть забезпечені доступом до вакцин від коронавірусної хвороби в пунктах щеплень на територіях, підконтрольних Україні.

6) Україна здатна забезпечити холодовий ланцюг для зберігання будь-якого виду вакцин (від –70°C до +8°C), що будуть використовуватися для вакцинації.

7) 10 лютого за результатами тендеру для МОЗ було визначено логістичну компанію ТОВ «Фармасофт», яка займатиметься логістикою вакцин від COVID-19, що потребують ультранизьких температур.

8) У регіонах на сьогодні вже визначено 33 координатори проведення вакцинальної кампанії. 5–11 лютого було проведено тренінги у Центрі громадського здоров’я та Бюро ВООЗ в Україні, на яких було роз’яснено етапи вакцинації, проведено практичну підготовку з мікропланування кампанії на регіональному рівні. Це навчання допоможе налаштувати злагоджену координацію та логістику в ході проведення «першої хвилі» вакцинації проти COVID-19.

9) З 15 лютого медичні мобільні бригади пройшли практичні навчання з імунізації від COVID-19 вакцинами від Pfizer/BioNTech та AstraZeneca. Враховуючи, що ці вакцини вимагають різних умов зберігання та логістики, одна частина мобільних бригад з кожної області вивчила спосіб використання, введення й особливості роботи з вакциною Pfizer/BioNTech, інша – з AstraZeneca. Це дозволить оперативно запустити процес імунізації від COVID-19 по всій Україні, щойно доставлять вакцину.

10)Довідково. Перелік вакцин, на які очікує Україна.

Pfizer–BioNTech

– це мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer;

– заявлена ефективність – 95%;

– необхідні дві дози вакцини з інтервалом у 21 день;

– потребує температури зберігання щонайменше –70°C;

– після розмороження може зберігатися 5 днів при температурі +2…+8°С.

AstraZeneca

– це векторна вакцина, яку розробив Оксфордський університет та британсько-шведська компанія AstraZeneca;

– заявлена ефективність – 70%;

– потрібні дві дози вакцини з інтервалом у 28 днів;

– може зберігатися до шести місяців при температурі +2…+8°С.

Sinovac Biotech

– це інактивована вакцина, розроблена китайським фармацевтичним підприємством;

– попередня ефективність – 50%;

– потрібні дві дози вакцини з інтервалом у 14 днів;

– може зберігатися до трьох років при температурі +2…+8°С.

Novavax

– це субодинична білкова вакцина американської компанії Novavax;

– попередня ефективність – 96% (під час третього етапу випробувань вакцини у Великій Британії її ефективність склала 89%);

– потрібні дві дози вакцини з інтервалом до 21 дня;

– може зберігатися до шести місяців при температурі +2…+8°С;

– ця вакцина поки перебуває на фінальній стадії III-ої фази клінічних випробувань.


Пошук:
розширений

Автор
Почему до датчика уровня сахара от Apple еще далеко
По данным Международной федерации диабета (IDF) за 2021 год, от диабета страдают 10,5% людей в возрасте от 20 до 79 лет и половина из них не знает об этом. Согласно прогнозам, к 2045 году этим заболеванием будет болеть на 46% больше — каждый восьмой взрослый или 783 миллиона человек. Эта перспектива пугающая, но не удивительная, учитывая текущую ситуацию

7-9 черв­ня 2024 року в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться XXIV Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»
Під егі­дою Мі­ніс­тер­ства культу­ри та ін­фор­ма­цій­ної політи­ки Ук­раї­ни, Одесь­ка на­ціо­наль­на на­у­ко­ва біб­ліо­те­ка, Ук­ра­їнсь­ка асо­ціа­ція ви­дав­ців та кни­го­роз­по­всюд­жу­ва­чів, Дер­жав­на на­у­ко­ва уста­но­ва «Книж­ко­ва па­ла­та Ук­раї­ни іме­ні Іва­на Фе­до­ро­ва» за спри­ян­ня Одесь­кої об­лас­ної дер­жав­ної ад­міністра­ції, Одесь­кої об­лас­ної та Одесь­кої місь­кої рад, Ук­ра­їнсь­ко­го ін­сти­ту­ту кни­ги, Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­гані­за­ції «Ук­ра­їнсь­ка біб­ліо­теч­на асо­ціа­ція» та Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­га­ні­за­ції «Біб­ліо­по­ліс» про­во­дять Все­ук­ра­їнсь­ку ви­став­ку-фо­рум «Ук­ра­їнсь­ка кни­га на Оде­щині».

Останні новини:
10:06 26.04.2024
09:38 26.04.2024
09:33 26.04.2024
09:31 26.04.2024
09:28 26.04.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.934