ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



СНГ не выполняет возложенных на него функций, – Антот Бутейко
16:52 / 18.05.2006

ОДЕССА, 18 МАЯ 2006 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – СНГ не выполняет возложенных на него функций. Такое мнение сегодня, 18 мая на пресс-конференции в Одессе выразил первый заместитель Министра иностранных дел Украины Антон Бутейко, – передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

«Я очень хорошо помню, как создавалось СНГ и Беловежское соглашение. СНГ было задумано, как структура цивилизованного расставания стран бывшего Советского Союза, и это задание все провозглашают и напоминают. Но было и другое принципиальное задание – научиться строить отношения между новыми государствами на принципах международного права, а не на принципах старшего или младшего брата», – сказал А. Бутейко.

По словам первого замминистра, в рамках СНГ не решен вопрос раздела долгов и активов бывшего СССР. Несмотря на заключенное соглашение, в рамках содружества в полном объеме не заработала зона свободной торговли. Не решились в рамках СНГ вопросы так называемых замороженных конфликтов: Приднестровье, Абхазия, Осетия, Нагорный Карабах. «Тогда возникает естественный вопрос: а зачем мы платим почти миллион долларов взносов?», – отметил А. Бутейко.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
12:29 27.06.2026
12:20 27.06.2026
10:40 27.06.2026
10:36 27.06.2026
10:31 27.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.020