ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Новини / Міжнародні відносини
Виступ Президента України Володимира Зеленського на відкритті саміту «Україна – Південно-Східна Європа» 28 лютого 2024 року.
Звернення Президента України Володимира Зеленського до лідерів G7 24 лютого 2024 року.
Звернення Президента України Володимира Зеленського з приводу ситуації на українсько-польському кордоні від 21 лютого 2024 року.
Звернення Президента України Володимира Зеленського до учасників слухання Гельсінської комісії США на тему «Притягнення Росії до відповідальності за воєнні злочини проти України: уроки Нюрнберга» 20 лютого 2024 року.
Виступ Президента України Володимира Зеленського на Мюнхенській конференції з питань безпеки 17 лютого 2024 року.
Виступ Президента України Володимира Зеленського на відкритті Міжнародної виставки «Перехрестя: 1000 років спільної історії Швеції та України»16 лютого 2024 року.
Одеський порт відвідала італійська делегація на чолі зі Спеціальним посланником з питань відновлення України Давіде Ла Чечіліа.
Звернення Президента України Володимира Зеленського від 22 січня 2024 року.
Виступ Президента України Володимира Зеленського перед учасниками спеціального засідання Всесвітнього економічного форуму у Давосі 16 січня 2024 року.
Виступ Президента України Володимира Зеленського на спеціальному пленарному засіданні Рійгікогу Естонії 11 січня 2024 року.
Виступ Президента України Володимира Зеленського перед представниками громадськості Литви та України 10 січня 2024 року.
До Одеської області прибула нова партія допомоги від Вільного ганзейського міста Бремен.
Виступ Президента України Володимира Зеленського на спеціальному пленарному засіданні Стортингу Норвегії 13 грудня 2023 року.
Виступ Президента України Володимира Зеленського в Національному університеті оборони США 11 грудня 2023 року.
Звернення Президента України Володимира Зеленського до учасників онлайн-саміту лідерів G7 від 6 грудня 2023 року.
Звернення Президента України Володимира Зеленського до учасників 33-ї асамблеї Міжнародної морської організації 27 листопада 2023 року.
Виступ Президента України Володимира Зеленського виступ Президента України на саміті Парламентської асамблеї Організації Чорноморського економічного співробітництва.
Звернення Президента України Володимира Зеленського у зв'язку з рекомендацією Європейської Комісії почати переговори щодо членства нашої країни у Європейському Союзі.
Виступ Президента України Володимира Зеленського на третій зустрічі радників щодо реалізації Формули миру на Мальті 28 жовтня 2023 року.
Виступ Президента України Володимира Зеленського на 6-му німецько-українському економічному форумі «Відновлення, розумне зростання та безпека».

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 ...
Пошук:
розширений

Микола Саранча
Роль міді та марганцю для озимої пшениці
У сучасному сільському господарстві все більшу роль для отримання щедрих та якісних врожаїв озимої пшениці відіграють мікроелементи, зокрема мідь та марганець. Вони мають вагомий вплив на проходження фізіологічних процесів під час росту та розвитку рослин та формування врожаю. Значення мікроелементів для сільськогосподарських рослин зросло із підвищенням врожайності, яку стимулюють, застосовуючи NPK добрива. Проте забезпечення мікроелементами з ґрунту не завжди задовольняє потребу рослин, що і призводить до прояву дефіциту.

Шоста Велика Одеська Бібліоніч надихала любити, читати, творити, радіти талантам і донатити
Вже шостий рік поспіль чимало одеситів 14 лютого відмічають в Одеській національній науковій бібліотеці як подвійне свято: День святого Валентина і Міжнародний День книгодарування, бо добре знаються на тому, як книга, слово і кохання доповнюють і наповнюють одне одного.© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.330