ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Новини / Міжнародні відносини
Виступ Президента України Володимира Зеленського в парламенті Федеративної Республіки Німеччина від 11 червня 2024 року.
Виступ Президента України Володимира Зеленського на Ukraine Recovery Conference 2024 від 11 червня 2024 року.
Генеральний прокурор України Андрій Костін та керівниця розслідуваннями міжнародних злочинів, вчинених в Україні, від Офісу прокурора Міжнародного кримінального суду Бренда Голліс побували в Одеській області.
Виступ Президента України Володимира Зеленського перед Національними зборами Франції 7 червня 2024 року.
Виступ Президента України Володимира Зеленського під час пленарної сесії «Переосмислення рішень для підтримання глобального миру та регіональної стабільності» у Сінгапурі 2 червня 2024 року.
Міністр оборони України разом з командувачем ВМС ЗС України провели в Одесі зустріч з Федеральним міністром оборони ФРН.
Одеська дитяча клінічна лікарня №3 отримала грошову допомогу від спільноти міста-побратима Йокогама (Японія).
Виступ Президента України Володимира Зеленського на саміті Ініціативи трьох морів 11 квітня 2024 року.
11 квітня 2024 року Одеський міський голова Геннадій Труханов зустрівся з французькою делегацією на чолі з Послом у справах Східного партнерства та Чорного моря паном Мікаелєм Ру.
Уряд Японії передав водогосподарським організаціям Одеської області техніку для реконструкції меліоративних систем.
Медична галузь Одеської область отримала гуманітарну допомогу з Нідерландів.
У порту Одеси Одесі Президент України Володимир Зеленський та голова уряду Греції Кіріакос Міцотакіс ознайомилися з функціонуванням «зернового коридору».
В Одесі Президент України Володимир Зеленський та голова уряду Греції Кіріакос Міцотакіс вшанували пам’ять загиблих унаслідок влучання російського дрона в житловий будинок.
Вечірнє звернення Президента України Володимира Зеленського від 1 березня 2024 року.
Виступ Президента України Володимира Зеленського на відкритті саміту «Україна – Південно-Східна Європа» 28 лютого 2024 року.
Звернення Президента України Володимира Зеленського до лідерів G7 24 лютого 2024 року.
Звернення Президента України Володимира Зеленського з приводу ситуації на українсько-польському кордоні від 21 лютого 2024 року.
Звернення Президента України Володимира Зеленського до учасників слухання Гельсінської комісії США на тему «Притягнення Росії до відповідальності за воєнні злочини проти України: уроки Нюрнберга» 20 лютого 2024 року.
Виступ Президента України Володимира Зеленського на Мюнхенській конференції з питань безпеки 17 лютого 2024 року.
Виступ Президента України Володимира Зеленського на відкритті Міжнародної виставки «Перехрестя: 1000 років спільної історії Швеції та України»16 лютого 2024 року.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 ...
Пошук:
розширений

Автор
Почему до датчика уровня сахара от Apple еще далеко
По данным Международной федерации диабета (IDF) за 2021 год, от диабета страдают 10,5% людей в возрасте от 20 до 79 лет и половина из них не знает об этом. Согласно прогнозам, к 2045 году этим заболеванием будет болеть на 46% больше — каждый восьмой взрослый или 783 миллиона человек. Эта перспектива пугающая, но не удивительная, учитывая текущую ситуацию

В Україні з'явилася дитяча книга про дихання “Фух і Дмуха”, що вчить дбати про власний емоційний стан
Книжка допомагає дітям від 6 років та їхнім батькам опановувати дієві дихальні вправи, які відіграють важливу роль у формуванні фізичного та ментального здоров'я. Історія про “Фух і Дмуха” написана Яриною Завадович спільно з дитячою психологинею Наталією Пашко за ініціативи бренду Kite. Ілюстрації до книги розробив митець і графічний дизайнер Олесь Дерега. Книга вийшла у молодому українському видавництві Onde Publishing.© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.343