![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Борис Тарасюк прибыл в Одессу для участия в международной конференции
14:57 / 24.06.2006
ОДЕССА, 24 ИЮНЯ 2006 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Министр иностранных дел Украины Борис Тарасюк принимает участие в международной конференции «Черное море между ЕС и Россией: безопасность, энергетика, демократия», проходящей в Одессе. Об этом сегодня сообщила пресс-служба МИД, – передает ИА «Контекст-Причерноморье». Организатором форума выступает Фонд Клебера. В конференции принимают участие члены правительства, политологи, парламентарии стран черноморского региона и Германии. В рамках форума Б. Тарасюк встретился со своим коллегой из Румынии Михаем Резваном Унгуряну, с которым обговорил повестку дня украинско-румынских переговоров, которые планируется провести 4 июля в Одессе, а также проинформировал о внутриполитической ситуации в Украине. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.
Останні новини:
17:39 12.02.2026
17:03 12.02.2026
16:35 12.02.2026
15:43 12.02.2026
15:32 12.02.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.210 |