ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Миссия ЕС намерена предоставлять техпомощь Украине и Молдове летом 2007 года
15:13 / 17.05.2007

ОДЕССА, 17 МАЯ 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Миссия Европейского Союза (ЕС) по оказанию приграничной помощи Молдове и Украине в конце июня — начале июля в рамках проекта BOMMOLUK-1 намерена предоставить техническое оборудование таможенным и пограничным службам данных государств, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 17 мая, в ходе пресс-конференции, посвященной итогам третьей совместной пограничной операции Украины и Молдовы, сообщил заместитель главы Миссии Антти Хартикайнен.

Как сообщил А. Хартикайнен, «от имени делегации Еврокомиссии в Киеве мы сейчас реализуем проекты BOMMOLUK-1 и BOMMOLUK-2».

Проект BOMMOLUK-1 планируется реализовать в 2007 году. Бюджет данного проекта составляет 3 млн. 600 тыс. евро, на основании которого планируется оказать содействие партнерским службам в развитии системы анализа рисков, предоставление обучения, тренинги для персонала, который работает на совместных пунктах пропуска.

2 млн. евро направляются на техническое содействие, предусмотренное для таможенных и приграничных служб Молдовы и Украины. Процесс закупки оборудования уже запушен, и первая партия технической помощи запланирована на конец июня — начало июля.

Общий бюджет BOMMOLUK-2 составляет 6 млн. 600 тыс. евро.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
17:25 29.12.2025
16:35 29.12.2025
16:31 29.12.2025
15:25 29.12.2025
14:42 29.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.403