ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Проект ЕС по внедрению современных методов управления в судах охватил 30 судов области», — руководитель проекта
17:17 / 11.03.2009

ОДЕССА, 11 МАРТА 2009 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Руководитель проекта Европейского Союза «Прозрачность и эффективность функционирования судебной системы Украины: компонент государственной службы» Эдди Фракассини сообщила, что данный проект охватил 30 из 33 судов Одесской области, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом Э. Фракассини сообщила сегодня, 11 марта, в ходе пресс-конференции, посвященной началу учебной программы для председателей судов и работников аппаратов судов в рамках проекта Европейского Союза.

По словам руководителя проекта, «проект в Украине охватил всего 317 судов местной юрисдикции. Непосредственно в Одесской области — 33 суда, из них в проекте приняли участие 33 председателя судов».

Как добавил эксперт учебных программ Брайан Кэмпл, «для председателей судов проходят трехдневные семинары на темы: стратегическое видение и планирование; роль председателей судов и руководителей аппаратов судов в управлении судом; управление изменениями (как эффективно внедрять изменения в административном управлении): для руководителей аппаратов (15-дневные семинары) по проблемам эффективной коммуникации, лидерства, управления кадрами и др. Для помощников судей (3-дневные семинары) — роль и важность профессиональной этики в судах, управление делами и др.»


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
14:45 31.12.2025
13:50 31.12.2025
13:43 31.12.2025
12:41 31.12.2025
12:32 31.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.605