ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Основная цель украино-турецкого бизнес-форума — оживить затихшие во время кризиса двусторонние торговые отношения», — торговый атташе Турецкой Республики в Одессе
14:26 / 07.04.2010

ОДЕССА, 07 АПРЕЛЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ ― Торговый атташе Турецкой Республики в г. Одесса Кемаль Гюнай заявил, что основная цель открывшегося сегодня, 7 апреля, украино-турецкого бизнес-форума — оживить двусторонние торговые отношения, «которые затихли во время кризиса», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом К. Гюнай сообщил сегодня, 7 апреля, в ходе украино-турецкого бизнес-форума в Одессе.

«Основная цель украино-турецкого бизнес-форума — это оживить торговые отношения между Украиной и Турцией, которые затихли во время кризиса. Основная задача — увеличить торговый оборот между нашими двумя странами. Несмотря на то, что в кризис нам было работать трудно, но это является возможностью найти новые пути для развития.

Основные сектора, в которых будет осуществляться сотрудничество — это строительный сектор, туризм и сельскохозяйственное производство», — сказал он.

«Главная задача государственных работников в кризисные времена — задействовать возможности предпринимателей, так как во время кризиса появляются и новые возможности для работы. Скоро мы достигнем докризисного уровня товарооборота между нашими странами», — добавил К. Гюнай.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
17:25 29.12.2025
16:35 29.12.2025
16:31 29.12.2025
15:25 29.12.2025
14:42 29.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 3.149