ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Кабинет министров предоставил предварительное разрешение на заход корабля ВМС США Grasp в Одесский порт
17:45 / 27.05.2011

ОДЕССА, 27 МАЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Кабинет министров Украины предоставил предварительное разрешение на заход корабля Военно-морских сил США Grasp в Одесский порт, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 27 мая, в Департаменте информации и коммуникаций с общественностью Секретариата Кабинета министров.

По информации Департамента, Кабмин предоставил предварительное разрешение на заход корабля ВМС США Grasp в территориальное море Украины и в ОМТП в рамках учений «Си Бриз» с 6 по 18 июня 2011 года. Соответствующее решение принято на правительственном заседании 25 мая в ответ на письменное обращение Посольства США в Украине в Министерство иностранных дел, Министерство обороны, к Командующему ВМС Украины от 22 апреля о возможности осуществления неофициального визита корабля ВМС США Grasp в порт Одессы.

«Общепринятым правилом политики США является отсутствие ядерного оружия на борту надводных кораблей, штурмовых подводных лодок и самолетов военно-морской авиации», ― отмечается в письме Посольства США.

Согласно информации Посольства США в Украине, водоизмещение корабля Grasp составляет 3 тыс. 335 т, длина ― 78 м, ширина ― 15,5 м, осадка ― 5,2 м. Личный состав на борту ― 11 офицеров и 51 матросов. Командир корабля Питер Лонг. В рамках учений «Си Бриз» корабль ВМС США Grasp выходить в море каждый день с 13 по 16 июня в период с 8:00 до 18:00 по местному времени и каждый день возвращаться в порт Одесса.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
17:25 29.12.2025
16:35 29.12.2025
16:31 29.12.2025
15:25 29.12.2025
14:42 29.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.259