ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



4 декабря 2011 года в России состоятся выборы депутатов Государственной Думы Федерального собрания Российской Федерации
17:35 / 02.12.2011

ОДЕССА, 02 ДЕКАБРЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Граждане России в Одессе смогут принять участие в предстоящих 4 декабря выборах депутатов Государственной Думы Федерального Собрания Российской Федерации, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Как сообщили агентству в Генеральном консульстве России в Одессе, проголосовать на выборах приглашаются граждане Российской Федерации, постоянно проживающие или временно пребывающие в консульском округе (Одесская, Николаевская, Херсонская и Кировоградская области).

4 декабря 2011 г. голосование будет проходить с 8:00 до 20:00 на избирательном участке №5281 в Генеральном консульстве России в Одессе (Гагаринское плато, д.14), а также в пунктах выездного голосования: с 10:00 до 16:00 в г. Николаев в помещении областного художественного русского драматического театра (ул. Адмиральская, д.27) и с 10:00 до 15:00 в г. Херсон в помещении областного театра кукол (ул. 40-летия Октября, д.8).

Для участия в голосовании избирателю необходимо предъявить загранпаспорт или иной документ, удостоверяющий его личность и подтверждающий российское гражданство.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні новини:
17:30 22.07.2026
17:24 22.07.2026
16:36 22.07.2026
16:23 22.07.2026
16:13 22.07.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015