ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
Глава Одесской ОГА встретился с Генконсулом Польши
15:41 / 09.04.2021
Международные отношения

ОДЕССА, 09 АПРЕЛЯ 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель Одесской областной государственной администрации Сергей Гриневецкий встретился с Генеральным консулом Республики Польша в Одессе госпожой Катажиной Солеки.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе Одесской ОГА.

В сообщении облгосадминистрации сказано:

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький вітаючи Генерального консула Республіки Польща в Одесі пані Катажину Солек висловив їй свою вдячність за дружній візит та розповів про специфіку Одеського регіону, його особливості, переваги та ресурси, завдяки яким Одещина може розвивати і нарощувати свій потенціал.

Також керівник області наголосив на важливості укріплення пріоритету двостороннього співробітництва між Одеською областю та Польськими воєводствами.

«Одеська область завжди мала тісні та дружні зв’язки із Республікою Польща, ми – є добрими сусідами та партнерами. Окрім того, в нашому регіоні проживає понад 133 народностей і нашу область, у світі, називають «лабораторією міжнаціональних стосунків» — зазначив голова ОДА Сергій Гриневецький.

Голова Одеської обласної державної адміністрації наголосив, що зараз Одеський регіон активно розвивається, в області реалізується президентська програма «Велике будівництво», яка допомагає відбудовувати важливі об’єкти регіональної інфраструктури.

Не менш важливим, на думку Сергія Гриневецького, є відновлення та збереження природи унікальних територій Одещини, таких зокрема, як українське Придунав’я.

В свою чергу, Генеральний консул Республіки Польща в Одесі пані Катажина Солек зазначила, що Консульство Республіка Польща в Одесі й надалі сприятиме налагодженню та укріпленню партнерських стосунків між нашими країнами. І додатково презентувала національну програму «Польська допомога».


Поиск:
расширенный

Сергей Гриневецкий
РОЗДУМИ ДО ЗАУВАЖЕННЯ: КОНСЕНСУС ЧИ КОНФЛІКТ?
Нещодавно Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь зауважив на необхідності привести у відповідність до мовного закону гімн Одеси, у якості якого рішенням Одеської міської ради затверджено "Песню об Одессе" з оперети Дунаєвського «Біла акація», і це змусило мене у черговий раз замислитися про ситуацію, що склалася сьогодні в Україні навколо мовного питання.

«Історії, які залишаться з нами…»
Напередодні Дня пам’яті та примирення в Україні та Дня перемоги над нацизмом у Європі у Другій світовій війні, 6 травня в Одеській національній науковій бібліотеці відбулася презентація книжки «Історії, які залишаться з нами…» та зустріч з авторкою Вікторією Коритнянською, молодою талановитою письменницею, журналісткою, членом Одеської літературної студії «Зелена лампа».

Последние новости:
14:36 08.05.2021
12:37 08.05.2021
12:06 08.05.2021
11:17 08.05.2021
10:27 08.05.2021


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 1.088