ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Одещину відвідав директор Всесвітньої продовольчої програми ООН
18:27 / 26.04.2022

ОДЕСА, 26 КВІТНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Голова Одеської військової адміністрації Максим Марченко зустрівся з Виконавчим директором Всесвітньої продовольчої програми ООН Девідом Бізлі.

Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Одеської ОДА.

У своєму зверненні голова облвійськадміністрації сказав:

Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко провів робочу зустріч Виконавчим директором Всесвітньої продовольчої програми ООН Девідом Бізлі.

Максим Марченко подякував Девіду Бізлі за оперативне реагування та постійну увагу до питань забезпечення гуманітарного реагування на наслідки повномасштабної збройної агресії росії проти України.

Але ключовими темами обговорення на зустрічі стала можливість розблокування українських портів та шляхів судноплавства для забезпечення логістичних зв’язків поставок сільськогосподарської продукції; використання портової галузі Одещини для перевалки зернових культур до країн Європи; залучення міжнародних інвестицій для розвитку інфраструктури портової галузі та підвищення рівня якості надання послуг і організація хабів з надання харчової допомоги населенню півдня України. За даними представників ООН, блокада росією портів Одеської області може спричинити глобальну продовольчу катастрофу.

«Одним з пунктів та головною гарантією для відновлення судноплавства є ненапад на судна, що будуть йди з портів Одещини. І розблокування портів навряд чи може бути окремою частиною загального регулювання конфлікту. Наші портовики зможуть нормально почати працювати лише тоді, коли наші військові скажуть, що це безпечно, а поки що такого сказати не можна» — наголосив Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко.

На думку Начальника Одеської ОВА судноплавство в Чорному морі може відновитися лише тоді, коли буде досягнуто нашою країною перемоги у війні, забезпечено безпеку судноплавства та розміновано акваторію або ж відбудеться повне знищення Чорноморського флоту росії.

Через блокаду портів у Чорному морі найбільші порти «Одеса», «Чорноморськ» та «Південний», на які припадало понад 85% морського вантажообігу, не виконують морських операцій. У портах та кораблях на рейді сотні тисяч тонн різних вантажів. Лише частину вдалося вивезти автотранспортом і залізницею.

Девід Бізлі ознайомився з напрацюваннями керівництва Одеської області та Адміністрації морських портів України щодо альтернативних логістичних маршрутів для експорту сільгосппродукції та пообіцяв постійний діалог у цьому питанні.


Поиск:
расширенный

Мария Дроздова
«Каждый пришёл сюда со своим уставом, а уйдут уже с общим»: жительница Бучи поделилась с читателями ІА «Контекст-Причорномор’я» опытом несколькодневного пребывания в убежище
Главное правило такого тесного убежищепребыаания — делится, делится всем!!! Едой, водой, лекарствами и одеждой, памперсами и кипятком, новостями с теми, у кого нет связи или интернета, делится юмором и хорошим настроением, делится поддержкой, делится надеждой!!! А без надежды выдержать эти испытания невозможно!

Культурна спадщина України, яку зруйнували та знищили окупанти в перебігу російсько-української війни
Розпочавши війну проти України, Російська Федерація взялася цинічно нищити культурне надбання нашого народу. Музеї, які десятиліттями формували свої колекції, опинилися перед загрозою руйнації. Наразі музейники вживають необхідних заходів для убезпечення своїх фондів у перебігу військових дій. Однак перші тижні війни виявились, на жаль, фатальними для багатьох зібрань України.

Последние новости:
13:58 16.05.2022
13:05 16.05.2022
12:11 16.05.2022
11:43 16.05.2022
11:17 16.05.2022


© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 1.084