ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Одещину відвідав Спецпредставник Генсека ООН
11:33 / 05.05.2022

ОДЕСА, 05 ТРАВНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Голова Одеської військової адміністрації Максим Марченко зустрівся з Спеціальним представником Генерального Секретаря ООН в Україні/Кризовим координатором ООН Аміном Авадом.

Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Одеської ОДА.

У повідомленні облвійськадміністрації сказано:

Ключовою темою стало відкриття у найближчій перспективі в Одесі чергового сьомого хабу ООН в Україні, який стане особливою платформою на півдні країни, що посилить координацію між Урядом України та ООН щодо надання гуманітарної допомоги, а також вирішення інших нагальних питань.

«Моєю першочерговою метою є терміново визначити пріоритетні географічні території та сектори, гуманітарні потреби в яких потребують невідкладного реагування, щоб розгорнути доставку життєво необхідної допомоги у нинішніх надскладних обставинах» – зазначив Амін Авад.

Окрім, перебуваючи в Одесі, кризовий координатор ООН зауважив, що війна з росією та блокада портів Одещини, створила безпрецедентні продовольчі виклики перед світовою спільнотою, які продовжують лише зростати і можуть спричинити голод у багатьох країнах світу.

В свою чергу Начальник Одеської ОВА наголосив, що одним з пунктів і головною гарантією розблокування роботи портів та відновлення судноплавства є ненапад на судна, що будуть йди з портів Одещини.

«Судноплавство в Чорному морі відновиться лише тоді, коли Україна переможе у цій війні і буде розміновано акваторію, що тим самим гарантуватиме безпечний рух суден. Або ж відбудеться повне знищення російського Чорноморського флоту» – додав Максим Марченко.


Поиск:
расширенный

Мария Дроздова
«Каждый пришёл сюда со своим уставом, а уйдут уже с общим»: жительница Бучи поделилась с читателями ІА «Контекст-Причорномор’я» опытом несколькодневного пребывания в убежище
Главное правило такого тесного убежищепребыаания — делится, делится всем!!! Едой, водой, лекарствами и одеждой, памперсами и кипятком, новостями с теми, у кого нет связи или интернета, делится юмором и хорошим настроением, делится поддержкой, делится надеждой!!! А без надежды выдержать эти испытания невозможно!

Культурна спадщина України, яку зруйнували та знищили окупанти в перебігу російсько-української війни
Розпочавши війну проти України, Російська Федерація взялася цинічно нищити культурне надбання нашого народу. Музеї, які десятиліттями формували свої колекції, опинилися перед загрозою руйнації. Наразі музейники вживають необхідних заходів для убезпечення своїх фондів у перебігу військових дій. Однак перші тижні війни виявились, на жаль, фатальними для багатьох зібрань України.

Последние новости:
13:58 16.05.2022
13:05 16.05.2022
12:11 16.05.2022
11:43 16.05.2022
11:17 16.05.2022


© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 1.121