ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Одещину відвідала віце-президент Бундестагу
10:46 / 09.05.2022

ОДЕСА, 09 ТРАВНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Голова Одеської військової адміністрації Максим Марченко зустрівся з віце-президентом Бундестагу Катрін Гьорінг-Екардт.

Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Одеської ОДА.

У повідомленні облвійськадміністрації сказано:

Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко провів робочу зустріч з Віце-президентом німецького Бундестагу Катрін Гьорінг-Екардт. Ключова тема візиту високоповажної гості – ознайомлення з актуальною безпековою ситуацією в Одесі та Одеській області.

«Візит до України, і на Одещину зокрема, для мене дуже важливий. Адже я хочу оцінити настрої та ситуацію, що тут панують і побачити все на власні очі. Я підтримую Україну і вважаю її частиною європейської сім`ї і моя політична сила є найбільш дружньою по відношенню до вашої держави. Опісля повернення до Німеччини за результати моєї подорожі буде складено звіт та визначено нові напрямки підтримки України. Бо я переконана що в інтересах Бундестагу не допустити успіху росії в загарбницькій війні», – наголосила Віце-президент німецького Бундестагу Катрін Гьорінг-Екардт.

Начальник Одеської ОВА Максим Марченко в свою чергу звернув увагу на потребу у постачанні озброєння, яке дасть змогу захистити і Україну, і ЄС. Він подякував за сприяння в гуманітарній допомозі та наголосив на важливості підтримки європейської перспективи України — максимальному спрощенні бюрократичних процедур для якнайшвидшого прийняття рішення щодо вступу України в ЄС.

«Сьогодні вся Україна бореться не тільки за нашу безпеку, а й за фундаментальні цінності вільної Європи. Тому звертаюсь до вас, як представників європейської спільноти з проханням допомогти нам стати членами ЄС» – наголосив Максим Марченко.


Поиск:
расширенный

Мария Дроздова
«Каждый пришёл сюда со своим уставом, а уйдут уже с общим»: жительница Бучи поделилась с читателями ІА «Контекст-Причорномор’я» опытом несколькодневного пребывания в убежище
Главное правило такого тесного убежищепребыаания — делится, делится всем!!! Едой, водой, лекарствами и одеждой, памперсами и кипятком, новостями с теми, у кого нет связи или интернета, делится юмором и хорошим настроением, делится поддержкой, делится надеждой!!! А без надежды выдержать эти испытания невозможно!

Культурна спадщина України, яку зруйнували та знищили окупанти в перебігу російсько-української війни
Розпочавши війну проти України, Російська Федерація взялася цинічно нищити культурне надбання нашого народу. Музеї, які десятиліттями формували свої колекції, опинилися перед загрозою руйнації. Наразі музейники вживають необхідних заходів для убезпечення своїх фондів у перебігу військових дій. Однак перші тижні війни виявились, на жаль, фатальними для багатьох зібрань України.

Последние новости:
13:58 16.05.2022
13:05 16.05.2022
12:11 16.05.2022
11:43 16.05.2022
11:17 16.05.2022


© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 1.537