![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Одесу відвідав Президент Європейської ради
11:39 / 10.05.2022
ОДЕСА, 10 ТРАВНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Президент Європейської ради вважає, що сьогодні мешканці Одеси захищають свою свободу від російської агресії. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал). В повідомленні міськради сказано: З нагоди Дня Європи 9 травня 2022 року Одесу відвідали президент Європейської ради пан Шарль Мішель та прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. Під час зустрічі з мером Одеси Геннадієм Трухановим Шарль Мішель висловив підтримку українському народу. Президент Європейської ради зазначив, що сьогодні мешканці Одеси захищають свої пам'ятки від куль, а свою свободу – від російської агресії. За словами Геннадія Труханова, сьогодні світова спільнота об'єдналася довкола України. «Війна, яка ведеться на нашій території, – це виклик усьому цивілізованому світу. Російські окупанти не просто претендують на нашу землю, вони намагаються зруйнувати світові підвалини демократії. І для нашої країни дуже важливою є підтримка Європейської ради», — сказав Геннадій Труханов. Під час прогулянки мер Одеси вручив Президенту Євроради символічний подарунок – облігацію Акціонерного товариства електрогосподарства міста Одеси, яке було засноване у Брюсселі (Бельгія) у 1909 році, а сам пан Шарль Мішель є уродженцем Бельгії та експрем'єр-міністром Бельгії (2014- 2019 р.). |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.
Останні новини:
15:10 21.06.2026
11:00 21.06.2026
10:44 21.06.2026
10:38 21.06.2026
10:35 21.06.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.011 |