![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
У МПП «Паланка» відбулась координаційна зустріч українських та молдовських прикордонників
16:23 / 01.06.2022
ОДЕСА, 01 ЧЕРВНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Голова Державної прикордонної служби України та керівник Прикордонної поліції Республіки Молдова провели зустріч, на якій обговорили ситуацію на спільній ділянці кордону. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Держприкордонслужби України. У повідомленні відомства сказано: Акцентувалася увага на заходах щодо протидії правопорушенням та спільній боротьбі з викликами сьогодення. Зустріч відбулася у міжнародному пункті пропуску «Паланка». Окремо Сергій Дейнеко та Росіан Васілой відмітили ефективну взаємодію та координацію заходів, вжитих для порятунку людей внаслідок розв’язаної росією війни проти України. Зокрема, було забезпечено впорядкований та належний перетин кордону цивільним населенням України на територію Республіки Молдова і транзит до інших країн. У ході розмови керівники прикордонних служб також наголосили на належному рівні співпраці між регіональними та територіальними підрозділами, що забезпечило безпеку кордону України та Молдови. Сергій Дейнеко та Росіан Васілой домовилися й надалі інтенсифікувати спільні дії, у тому числі по лінії підрозділів спеціального розшуку, щодо виявлення та ліквідації злочинних груп, причетних до організації протиправної діяльності, з метою недопущення активізації злочинної діяльності на молдовсько-українському кордоні. Крім того, на завершення зустрічі глава Прикордонної поліції Молдови висловив слова поваги всім українцям, українським захисникам, зокрема і прикордонникам, які сьогодні самовіддано та з честю захищають свою Батьківщину. |
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
17:37 30.03.2026
17:12 30.03.2026
17:08 30.03.2026
16:35 30.03.2026
16:18 30.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.227 |