![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Одещину відвідали глави МЗС та Міненерго України, Румунії та Молдови
19:23 / 15.09.2022
ОДЕСА, 15 ВЕРЕСНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Відбувся спільний візит до Одеси міністрів закордонних справ та енергетики України, Румунії та Молдови. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Одеської ОДА. У повідомленні облвійськадміністрації сказано: Сьогодні Одесу з робочим візитом відвідали Віце-прем’єр-міністр, Міністр закордонних справ і європейської інтеграції Республіки Молдова Ніку Попеску, Міністр закордонних справ Румунії Богдан Ауреску, Міністр МЗС України Дмитро Кулеба, а також Міністри енергетики трьох країн. «Ключовим питанням, яке ми обговорили на зустрічі з главою МЗС Дмитром Кулебою та Міністром енергетики України Германом Галущенком була енергетична безпека нашої країни та можливості під’єднання наших енергетичних систем до європейської мережі. Це — дозволить значно посилити енергетичну безпеку в умовах війни, тому що через поразки на полі бою ворог намагається повністю зруйнувати енергетичну галузь нашої держави і наявність потужного резерву допоможе нам зменшити ризики, які виникають через обстріли наших електростанцій та іншої інфраструктури» — зазначив Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко. Міністри енергетики Молдови та Румунії підтвердили свою відданість зміцненню енергетичної співпраці з Україною, зокрема, в контексті взаємовигідної торгівлі електроенергією. Як відзначили учасники зустрічі, як для України, так і для Молдови та Румунії, як ніколи, важливо забезпечити енергетичну безпеку та незалежність. Найкращий спосіб досягти цього – підвищувати рівень власної енергоефективності. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() 24 травня о 18.00 у філармонії презентує «Культурний стендап» — нову вражаючу концертну програму, яка подарує всім незабутні години позитиву, спілкування, блискучої імпровізації та найяскравіших вражень.
Останні новини:
13:29 22.05.2026
13:07 22.05.2026
12:51 22.05.2026
12:27 22.05.2026
11:44 22.05.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.023 |