ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Німці передали одеситам потужні генератори
18:28 / 30.12.2022

ОДЕСА, 30 ГРУДНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Одеса отримала від Німеччини потужні генератори для критичної інфраструктури.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал).

В повідомленні міськради сказано:

У грудні до Одеси надійшли потужні генератори від уряду Німеччини для забезпечення безперебійної роботи критичної інфраструктури.

Служба технічної допомоги Німеччини (Bundesanstalt Technisches Hilfswerk) надала 2 великих промислових генератори потужністю 1250 кВт, а також 7 одиниць по 450 кВт. Доставити важкий вантаж допомогла волонтерська організація з Румунії Tulcea Humanitarian Logistics Hub.

Генератори потужністю 1,25 мегават сьогодні направлені на дві великі котельні, які надають тепло майже 60 тисячам одеситів.

Роботу ще низки мінікотелень, у разі відсутності енергоенергії, будуть забезпечувати генератори 150 кВт.

Один з генераторів на 450 кВт буде встановлений на насосну станцію дамби Хаджибейського лиману.

«Ми розробляємо програму енергетичної безпеки міста. По суті, вона вже діє. Зокрема й завдяки допомозі наших німецьких друзів. Наше завдання — забезпечити безперебійну роботу критичної інфраструктури навіть в умовах відсутності електроенергії, — зазначив мер Одеси Геннадій Труханов.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
18:01 09.02.2026
16:37 09.02.2026
16:34 09.02.2026
16:29 09.02.2026
15:41 09.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 5.559