ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Президент України обговорив захист Одеси з британським прем’єром
13:04 / 25.07.2023

ОДЕСА, 25 ЛИПНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Президент України Володимир Зеленський обговорив з прем‘єр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком посилення захисту Одеси й подальшу оборонну співпрацю.

Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на офіційному сайті Президента України.

У повідомленні пресс-служби Президента України сказано:

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком.

Глава Української держави поінформував співрозмовника про щоденні удари Росії по Одесі, намагання зруйнувати історичний центр міста й портову інфраструктуру. Володимир Зеленський заявив, що Україна потребує термінового посилення системи ППО для захисту історичної спадщини, яка охороняється ЮНЕСКО, а також продовження Чорноморської зернової ініціативи.

«Ми мусимо захистити Одесу», – наголосив Президент.

Володимир Зеленський і Ріші Сунак обговорили подальшу оборонну співпрацю. Глава Української держави розповів про перебіг наступальних операцій сил оборони й передав інформацію щодо актуальних оборонних потреб України.

Співрозмовники відзначили ухвалення «Групою семи» на Вільнюському саміті НАТО Спільної декларації про підтримку України та приєднання до неї інших країн. Сторони скоординували майбутні кроки для її наповнення конкретними гарантіями безпеки для нашої країни на двосторонній основі.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
17:05 19.02.2026
16:58 19.02.2026
16:08 19.02.2026
15:39 19.02.2026
15:03 19.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.122