ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Італійська делегація відвідала Одеський порт
18:50 / 09.02.2024

ОДЕСА, 09 ЛЮТОГО 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Одеський порт відвідала італійська делегація на чолі зі Спеціальним посланником з питань відновлення України Давіде Ла Чечіліа.

Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці «Адміністрація морських портів України/Ukrainian Sea Ports Authority».

В повідомленні АМПУ сказано:

Члени делегації зустрілися із заступником Голови ДП «АМПУ» Дмитром Баріновим та начальником адміністрації Одеського морського порту Денисом Карповим.

Під час зустрічі члени делегації обговорили поточну безпекову ситуацію та роботу Одеського порту під час воєнного стану.

💬 Україна продовжує забезпечувати продовольчу безпеку світу. Український коридор сьогодні основний шлях для доступу української агропродукції на світові ринки. Його функціонування важливо не тільки для економіки України. Як один із найважливіших світових виробників агропродукції, Україна вже зараз постачає той обсяг продовольства, який повертає світовому ринку стабільність. До речі, Італія входить до першої п’ятірки країн імпортерів української агропродукції, — розповів Денис Карпов.

Під час зустрічі гості змогли на власні очі побачити наслідки російських атак на портову інфраструктуру, у тому числі і пошкоджену будівлю морвокзалу та готель, який розташований поряд.

💬 Я багато разів бував в Одесі, я дуже люблю це місто. Я пам'ятаю як гуляв морвокзалом — візитною карткою вашого міста, тут завжди вирувало життя. Мені дуже боляче дивитися зараз на зруйновані будівлі, — зазначив Давіде Ла Чечіліа.

Зі свого боку, Дмитро Барінов нагадав, що перші архітектори Одеси були переважно італійці. Талановиті італійські зодчі створили вигляд юної Одеси, надали місту незвичайного колориту, назавжди вписавши його в число найкрасивіших міст Європи.

💬 На початку 90-х років 20-го століття завдяки проєкту італійських архітекторів, портовики повністю оновили і реконструювали будівлю морського вокзалу. Цікавий факт — похиле скло для фасаду будівлі доставляли на баржах через Середземне море з італійського Трієста, — розповів Дмитро Барінов.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розказав про заходи, що покращать стан українського IT-сектору
Втрати контрактів та складнощі із залученням іноземних інвестицій — це ті виклики, з якими сьогодні найчастіше стикаються українські IT-компанії. На цьому наголошує Сергій Токарєв — IT-інвестор та бізнесмен, співзасновник інвестиційної групи Roosh. На його думку, становище вітчизняного сектору може покращити активний міжнародний іміджбілдинг.

«Палітра рідного міста»: виставка картин Володимира Василенка в ОННБ
3 квітня 2024 року в головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки відбулося відкриття персональної виставки картин художника, члена НСХУ Володимира Василенка «Палітра рідного міста». Володимир Сергійович – учасник багатьох всеукраїнських та регіональних виставок. Роботи митця знаходяться в приватних колекціях України та зарубіжжя.

Останні новини:
17:04 12.04.2024
16:32 12.04.2024
15:51 12.04.2024
14:08 12.04.2024
13:09 12.04.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.929