ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Одесу відвідав міністр оборони Німеччини
14:58 / 31.05.2024

ОДЕСА, 31 ТРАВНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Міністр оборони України разом з командувачем ВМС ЗС України провели в Одесі зустріч з Федеральним міністром оборони ФРН.

Про це ІА «Контекст-Причорномор’я» повідомили в службі по зв'язках з громадськістю Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

В повідомленні українського флоту сказано:

В Одесі Міністр оборони України Рустем Умеров разом з командувачем Військово-Морських Сил ЗС України віце-адміралом Олексієм Неїжпапою провели зустріч з Федеральним міністром оборони Федеративної Республіки Німеччина Борисом Пісторіусом.

В ході зустрічі представники української сторони ознайомили гостя з поточною оперативною обстановкою на півдні України та у Чорноморській і Азовській операційних зонах, результатами та перспективами застосування сил та засобів, зокрема і безпілотних, Військово-Морських Сил Збройних Сил України у війні з рф.

Сторони детально обговорили перспективні напрямки співробітництва та пріоритети у військово-технічній допомозі для посилення бойових спроможностей Сил Оборони України, в тому числі й ВМС ЗС України.

Українські високопосадовці подякували народу Німеччини за підтримку нашої країни у війні проти окупантів. На згадку про зустріч командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Олексій Неїжпапа вручив Федеральному міністру оборони ФРН Борису Пісторіусу пам'ятний подарунок.

Служба зв’язків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Прогнозованість та історії успіху: Сергій Токарєв про те, як розвивати tech-індустрію України
Аби розвивати український технологічний сектор та залучати іноземні інвестиції, необхідно показувати світові прогнозованість. У цьому переконаний Сергій Токарєв tech-бізнесмен та співзасновник інвестиційної групи Roosh, яка розвиває та масштабує технологічні бізнеси у всьому світі.

Вистава Одеського музично-драматичного театру ім. В Василька у шортлісті 6-ого Фестивалю-Премії «ГРА»
Ще один етап 6-го Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії «ГРА» успішно пройдено: експерти наживо переглянули вистави лонгліста, провели голосування і сформували шортліст. Тож Національна спілка театральних діячів України (НСТДУ), яка є засновницею та організаторкою Фестивалю-Премії, оприлюднила список вистав, які пройшли до ФІНАЛУ. У списку у номінації «За найкращу камерну виставу» постановка Олександра Самусенка «1900-й. Легенда про піаніста» Одеського академічного музично-драматичного театру імені В. Василька.

Останні новини:
09:14 23.07.2024
09:09 23.07.2024
08:51 23.07.2024
08:47 23.07.2024
08:45 23.07.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.999