ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Міненерго: Одеса отримує обладнання для безперебійного забезпечення людей світлом та теплом
13:12 / 24.06.2025
Міжнародні відносини

ОДЕСА, 24 ЧЕРВНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Одесу з офіційним візитом відвідав заступник Генерального секретаря Організації Обʼєднаних Націй Хаолян Сюй.

Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться у Телеграм-каналі Міністерства енергетики.

У повідомленні облвійськадміністрації сказано:

За координації ПРООН посилено енергетичну стійкість Одеси

Заступник Генерального секретаря ООН Хаолян Сюй здійснив офіційний візит на один з енергетичних об’єктів Одеси, де вже працює енергетичне обладнання, надане місту в межах Програми зеленого енергетичного відновлення ПРООН. Від Міністерства енергетики України участь у заході взяла очільниця директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства енергетики України Юлія Киян.

Завдяки тісній співпраці донорів, команди ПРООН, органів державної влади та місцевого самоврядування Одеса отримає шість когенераційних установок. Чотири з них уже доставили, частину ввели в експлуатацію, решта — в дорозі. Разом вони забезпечать безперебійне тепло- та електропостачання для майже 1 мільйона мешканців — навіть у разі повного блекауту.

💬 «Допомога ПРООН та інших партнерів – це значний внесок у розбудову розподіленої генерації та посилення енергетичної стійкості. Впевнена, що надане в межах Програми зеленого енергетичного відновлення ПРООН обладнання не тільки забезпечить стабільність у короткостроковій перспективі, а й є важливим кроком до створення енергонезалежного майбутнього Одеси та покращення якості життя мешканців міста», — зазначила Юлія Киян.

Когенераційні установки, профінансовані урядами Швеції, Норвегії та Японії за координації ПРООН.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні новини:
15:18 30.07.2026
14:35 30.07.2026
14:28 30.07.2026
14:18 30.07.2026
13:45 30.07.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014