ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Віталій Кім: Миколаївські громади підписали меморандуми з італійськими партнерами на URC-2025 у Римі
16:09 / 11.07.2025
Миколаївські громади підписали меморандуми з італійськими партнерами на URC-2025 у Римі

МИКОЛАЇВ, 11 ЛИПНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Коблівська, Новобузька та Вознесенська громади домовилися про співпрацю з українсько-італійськими компаніями щодо модернізації інфраструктури, доступу до питної води та залучення інвестицій.

Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться у Телеграм-каналі Віталія Кіма.

У своєму повідомленні Віталій Кім сказав:

На Ukraine Recovery Conference 2025 у Римі три громади Миколаївщини — Коблівська, Новобузька та Вознесенська — підписали меморандуми про співпрацю з українсько-італійськими партнерами

Так, за результатами першого дня URC-2025 Коблівська, Новобузька та Вознесенська територіальні громади підписали Меморандуми про наміри щодо співпраці з українсько-італійською компанією ТОВ «Український консорціум реконструкцій» та українською інжиніринговою компанією ТОВ «ТК МЕГАВАТТ».

Йдеться про модернізацію котелень, створення пунктів доступу до питної води, підготовку проєктів до міжнародних програм і залучення інвестицій.

Детальніше тут (https://www.facebook.com/share/p/16gh9h5HfE/?mibextid=wwXIfr)

Миколаївщина продовжує активно залучати партнерів і ресурси для розвитку громад


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

30 травня парк імені Т. Шевченка перетвориться на великий простір дитинства, радості та щирих емоцій
KIDS FEST на Мушлі «Маленькі. Вільні. Щасливі» — це масштабне міське свято для дітей і родин із сімейним забігом, концертною програмою, творчими та спортивними локаціями, аніматорами, ростовими ляльками, роботами-велетнями, подарунками, фарбами-холі, фонтаном емоцій від пожежних машин та багатьма сюрпризами.

Останні новини:
11:45 30.05.2026
09:50 30.05.2026
09:17 30.05.2026
09:14 30.05.2026
09:09 30.05.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.017