ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Делегація Конгресу США відвідала Одесу: обговорили безпеку та підтримку України
17:56 / 20.02.2026
Делегація Конгресу США відвідала Одесу: обговорили безпеку та підтримку України

ОДЕСА, 20 ЛЮТОГО 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — На запрошення Посольства США в Україні до Одеси з офіційним візитом прибула делегація членів Конгресу США на чолі із сенаторкою Джин Шахін. Під час зустрічі з начальником Одеської МВА Сергій Лисак та в.о. міського голови Ігор Коваль сторони обговорили безпекову ситуацію в регіоні, військово-політичні виклики та подальшу міжнародну підтримку України. Сенаторка наголосила на необхідності посилення санкцій проти росії та продовження масштабної допомоги українському народові.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради.

В повідомленні міськради сказано:

На запрошення Посольства США в Україні Одесу з офіційним візитом відвідала делегація членів Конгресу Сполучених Штатів Америки.

Начальник Одеської міської військової адміністрації Сергій Лисак та в.о. Одеського міського голови Ігор Коваль привітали високоповажних гостей. У ході зустрічі обговорили військово-політичну ситуацію, безпекові виклики, з якими стикається Одеса, а також питання міжнародної підтримки.

Серед учасників делегації – сенаторка Джин Шахін, одна з ключових постатей у Конгресі США, віцеголова Групи підтримки України в Сенаті. Вона наголосила, що як член Комітету з міжнародних відносин регулярно відвідує Україну, виступає за посилення санкцій проти росії та підтримує євроатлантичну інтеграцію нашої держави. В Одесі вона уперше.

«Майже чотири роки український народ продовжує твердо стояти проти нескінченних хвиль жорстоких російських нападів на невинних цивільних. Для мене було честю очолити цю делегацію та зустрітися з українцями з усіх верств суспільства, які хоробро стоять на передовій свободи», — зазначила пані Шахін.

Вона також наголосила на нагальній необхідності ухвалення нових санкцій проти росії (https://www.foreign.senate.gov/press/dem/release/ranking-member-shaheensenators-whitehousecoons-blumenthal-travel-to-ukraine) та продовження масштабної військової допомоги Україні.

У зустрічі також взяли участь Посол України в США Ольга Стефанішина та Тимчасова повірена у справах США в Україні посол Джулі С. Девіс.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

На Одещині для лелек створили ще 64 безпечні домівки
До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.

Останні новини:
17:25 16.04.2026
16:59 16.04.2026
16:33 16.04.2026
15:44 16.04.2026
15:20 16.04.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.606