ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



В Одесі американським партнерам презентували програми підтримки ветеранів
10:31 / 05.03.2026
В Одесі американським партнерам презентували програми підтримки ветеранів

ОДЕСА, 05 БЕРЕЗНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — В Одесі представникам американської організації Troops First Foundation презентували діючі міські програми допомоги ветеранам та можливості їх подальшого розвитку. Зустріч відбулася на базі ветеранського простору «Хаб Ветеран», де сторони обговорили обмін досвідом, впровадження міжнародних практик реабілітації та нові напрями співпраці для ефективної адаптації українських захисників до цивільного життя.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради.

В повідомленні міськради сказано:

В Одесі партнерам із США представили програми підтримки ветеранів.

Керівництво Департаменту у справах ветеранів провело зустріч із представниками американської організації Troops First Foundation на базі офісу «Хаб Ветеран» в Одесі.

Мета заходу — обмін досвідом, налагодження співпраці та пошук нових шляхів адаптації українських захисників після служби.

Під час зустрічі американським гостям було презентовано маршрутну карту та діючі програми підтримки ветеранів, що забезпечують швидкий доступ до послуг і допомоги. також сторони обговорили можливості впровадження міжнародних практик у сферу реабілітації та соціальної інтеграції.

Troops First Foundation — американська неприбуткова організація, заснована в 2008 році. Її місія — підтримка військових із бойовими травмами та їхніх сімей, програми реінтеграції у цивільне життя та розвиток ветеранських спільнот.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

На Одещині для лелек створили ще 64 безпечні домівки
До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.

Останні новини:
09:54 15.04.2026
09:48 15.04.2026
09:43 15.04.2026
09:37 15.04.2026
09:30 15.04.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.675