|
Ув’язнені одеської колонії продовжували шахраювати з-за грат
16:13 / 12.09.2022
ОДЕСА, 12 ВЕРЕСНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – В Одесі поліцейські викрили дві шахрайські схеми, які практикували в колонії ув’язнені для заволодіння грошима довірливих громадян. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили у відділі комунікації поліції Одеської області. В повідомленні правоохоронців сказано: Зловмисники діяли за допомогою мобільних телефонів, видаючи себе за продавців чужих автомобілів або давніх знайомих, яким потрібні кошти на лікування. Працівники Управління карного розшуку ГУНП в Одеській області встановили, що група людей, яких засудили в Одесі до позбавлення волі за майнові злочини, відбуваючи покарання, на шлях виправлення не стали, а вдалися до звичного протиправного способу заробляння легких грошей. Одна зі схем зловмисників полягала в тому, що вони розміщували в соціальних мережах чужі оголошення про продаж автомобілів, а коли знаходили покупців, домовлялися про доставку транспортних засобів до них додому за умови, що ті надішлють кошти на бензин. Громадян, які погоджувались на умови правопорушників і пересилали їм гроші, продовжували обдурювати, приміром, пропонуючи додатково придбати нові мастила у двигун або просячи гроші на ремонт автомобіля, який нібито зламався в дорозі. Ще одна шахрайська пастка ув’язнених полягала в тому, що вони телефонували людям, входили в довіру до них, представляючись давніми знайомими, і просили позичити гроші нібито на лікування. За оперативного супроводу співробітників УКР слідчі відділу поліції № 3 Одеського районного управління поліції № 1 спільно з працівниками колонії, за силової підтримки батальйону поліції особливого призначення та за процесуальним керівництвом Суворовської окружної прокуратури міста Одеси провели санкціоновані обшуки в місцях відбування покарання зловмисників і вилучили мобільні телефони, банківські картки, чорнові записи та інші речові докази протиправної діяльності. Нині проводиться розслідування провадження, розпочатого за частиною 3 статті 190 Кримінального кодексу України. Йдеться про шахрайство, вчинене шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки. Поліцейські встановлюють повне коло потерпілих, тож звертаються до громадян, які можливо стали жертвами цих шахрайських схем, з проханням повідомити про це до поліції. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років. Також наголошуємо: щоб не потрапити у подібні пастки віртуальних шахраїв, не надсилайте нікому гроші, поки не отримаєте товар і достеменно не переконаєтеся у тому, що адресат – саме та людина, про яку ви думаєте і їй дійсно потрібна допомога. |
Пошук:
Сергій Токарєв
Інвестиційний фонд Roosh Ventures нещодавно став одним з інвесторів американського стартапу Toothio, який допомагає приватним стоматологічним клінікам та організаціям знаходити кваліфікованих співробітників. Портал надає доступ до бази, в якій є понад 30 000 фахівців.
Одеська національна наукова бібліотека традиційно підготувала для одеситів та гостей міста цікаву й розмаїту різдвяно-новорічну програму «Від Миколая до Різдва». Цей проєкт родинного дозвілля, спрямований на популяризацію книги та читання, згуртування сімей, організацію змістовного відпочинку, триватиме впродовж грудня (6.ХІІ – 31.ХІІ. 2024 р.). Тож запрошуємо здійснити захоплюючу подорож усією родиною у дивовижний світ книжок найстарішої книгозбірні України!
Останні новини:
17:15 24.12.2024
16:21 24.12.2024
15:24 24.12.2024
14:05 24.12.2024
13:59 24.12.2024
|
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 1.487 |