ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Поліція: на Одещині ліквідовано чергову схему переправки ухилянтів
14:09 / 02.12.2024
Правоохоронні органи

ОДЕСА, 02 ГРУДНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – В Одеській області поліцейські з прикордонниками затримали трьох ділків, які незаконно переправляли за кордон чоловіків.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили у відділі комунікації поліції Одеської області.

В повідомленні правоохоронців сказано:

Фігуранти супроводжували «клієнтів» до Республіки Молдова «зеленим коридором», за який брали 6500 доларів. Правопорушникам повідомили про підозру. Їм загрожує до дев'яти років ув’язнення з конфіскацією майна.

Співробітники управлінь карного розшуку та кримінального аналізу, а також слідчого управління Головного управління Національної поліції в Одеській області спільно з прикордонниками встановили, що двоє жителів Одеси та житель Березівського району віком 45, 44 та 39 років займаються переправленням військовозобов’язаних чоловіків за кордон в обхід пунктів пропуску. Двоє з них судимі за крадіжки та наркозлочини.

Спільники підшукали 26-річного «клієнта», якому пообіцяли безпечний супровід до Молдови за 6500 доларів винагороди. Молодика проконсультували щодо дій під час втечі як на території України, так і за її межами, та відправили з одним із «провідників» до державного кордону.

У день переправлення чоловік заплатив 500 доларів авансу. Ще 6000 зловмисники мали отримати від нього після вдалої оборудки.

Із залученням сил спецпідрозділів обласної поліції – управління «Корпус оперативно-раптової дії» та батальйону поліції особливого призначення правопорушники були затримані одночасно в селі, що безпосередньо межує з Молдовою, та в Одесі. У них і за місцями їхнього мешкання були вилучені гроші в національній та іноземній валютах, мобільні телефони й інші речі, що становлять інтерес для слідства.

Зібравши достатньо доказів, слідчі повідомили фігурантам про підозру в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України, керівництві такими діями або сприянні їх вчиненню порадами, вказівками, наданням засобів та усуненням перешкод, вчинених за попередньою змовою групою осіб, з корисливих мотивів. Згідно з санкцією ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України, цей злочин карається позбавленням волі на строк до дев'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна. Суд обрав підозрюваним запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави розміром 600 тисяч гривень кожному.

Слідство триває. Правоохоронці встановлюють повне коло осіб, які можуть бути причетні до даного злочину. Процесуальне керівництво у справі здійснює Одеська обласна прокуратура.


Пошук:
розширений

Автор
Кіберполіціїя: що таке скам, як його розпізнати та захиститись
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.

Як дівчатам захистити себе онлайн: стартує освітня програма з кібербезпеки
STEM is FEM запускає навчальну програму «Кібербезпека для дівчат: можливості й професія». Протягом грудня 2024 — березня 2025 року учениці старших класів та студентки дізнаються, як захистити себе в діджиталі та будувати кар’єру у сфері кібербезпеки.

Останні новини:
16:21 02.12.2024
16:16 02.12.2024
15:43 02.12.2024
15:05 02.12.2024
14:13 02.12.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.014