ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Руслан Боделан может оказаться в избирательных списках Партии Регионов,– мнение
18:00 / 25.10.2005

ОДЕССА, 25 ОКТЯБРЯ 2005 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – «Состав списков будет определяться сначала на региональной конференции, а потом на съезде партии». Как передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье», так лидер Партии Регионов Виктор Янукович ответил на вопрос журналистов о том, возможно ли включение экс-мэра Одессы в партийные списки на предстоящих выборах 2006 года. Далее, комментируя ситуацию, которая сложилась вокруг Р. Боделана, Виктор Янукович заявил, что уголовное дело, возбужденное в отношении Р.Боделана, является политическим заказом и сказал, что Партия Регионов будет предпринимать меры по защите бывшего городского головы Одессы.

СПРАВКА: 26 октября 2005 г. Партия регионов отмечает 8-летие. За 2004 г. в ПРУ были приняты 2 тыс. 911 чел. Одесская городская партийная организация Партии регионов создана 21 ноября 2001 года. По состоянию на 1 января 2005 г. в Одесской городской организации Партии регионов Украины состояли 5 тыс. 72 чел.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
17:03 02.01.2026
16:59 02.01.2026
15:34 02.01.2026
13:23 02.01.2026
12:08 02.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.257