ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Введение Украиной новых таможенных правил по оформлению грузов из Приднестровья – американский заказ, – мнение
16:29 / 13.03.2006

ОДЕССА, 13 МАРТА 2006 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Введение Украиной новых таможенных правил по оформлению грузов из Приднестровья – выполнение украинским правительством американского заказа. Как сообщает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье», такое заявление на пресс-конференции сделал Председатель Политсовета Партии регионов Николай Азаров.

«Это выполнение заказа. Четко Украина здесь стала под козырек, четко исполнила ту команду, которую ей дала вышестоящая украинскому руководству инстанция. У украинского руководства хозяин – Соединенные штаты Америки», – заявил Н. Азаров.

По словам политика, «Приднестровский конфликт» находится на этапе урегулирования, Украина и Россия выступают гарантами, т. е. арбитрами и не могут занимать чью-либо сторону.

«Необходимо отменить это решение по таможне и продолжить переговорный процесс, из любых сложных конфликтов всегда есть выход», – добавил Н. Азаров.

СПРАВКА: 3 марта руководитель Государственной таможенной службы Украины Александр Егоров подписал распоряжение, в соответствии с которым, все грузы, которые перемещаются через украино-приднестровскую границу, будут проходить таможенное оформление в Молдове. Документ подписан на основании распоряжения Кабинета министров Украины.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
14:37 04.01.2026
14:29 04.01.2026
13:33 04.01.2026
11:59 04.01.2026
10:46 04.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.260