![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Голодомор не знал национальностей», — Антон Киссе
14:01 / 27.11.2006
ОДЕССА, 27 НОЯБРЯ 2006 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Депутат Одесского областного совета (фракция «Вiдродження») Антон Киссе считает, что голодомор не является трагедией лишь для украинского народа, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Такое мнение А. Киссе высказал сегодня, 27 ноября, в беседе с корреспондентом агентства. Политик, напомнил, что в годы голодомора гибли не только Украины, но и русские, болгары, цыгане и многие другие национальности. «Последствия голодомора ощущались долгие года и наша задача, как политиков и людей, сделать все, чтобы подобное ни в коей мере не повторилось, ни сегодня, ни завтра, никогда. Мы не только должны знать свою историю, но и препятствовать совершению прошлых ошибок. Об этом очень много говорят, особенно сейчас, однако многое так и остается словами. К сожалению, сегодня, мы политизируем события тех лет. В годы голодомора люди уничтожались нациями. Сегодня есть все основания для того, чтобы увековечить память тех людей и помнить те дни. То, что произошло, является уроком для всего человечества. Жаль, что люди, которые стояли за приказами о расстрелах в годы голодомора, так и остались безнаказанными», — отметил политик. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні новини:
14:37 04.01.2026
14:29 04.01.2026
13:33 04.01.2026
11:59 04.01.2026
10:46 04.01.2026
За минулу добу внаслідок російських обстрілів Херсонщини 2 людини загинули, ще 2 — дістали поранення
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.771 |