ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«БЮТ выполнит директиву центральных партийных органов и объединится с фракцией «Нашей Украины»», ─ Крук
17:20 / 09.02.2007

ОДЕССА, 09 ФЕВРАЛЯ 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Лидер фракции БЮТ в Одесском городском совете Вячеслав Крук, заявил, что его фракция полностью готова выполнить директиву центральных партийных органов и объединиться с фракцией «Нашей Украины», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом В. Крук заявил сегодня, 9 ферваля, комментируя совместную директиву центральных партийных органов БЮТ и «Нашей Украины» об объединении фракций этих политических сил в местных советах всех уровней.

По словам В. Крука, это решение вполне логично, и его следовало ожидать.

«Это является очередным шагом перехода Украины к двухпартийной системе, такой, как в Великобритании или в США», ─ сказал В. Крук.

По мнению лидера фракции, от этого объединения город только выиграет, поскольку оно позволит оранжевым силам в городском совете занимать согласованную позицию по всем важным для жизнедеятельности Одессы вопросам.

В. Крук отметил, что уже с понедельника начнутся официальные переговоры с фракцией «Нашей Украины» в горсовете, и соглашение будет достигнуто в самые короткие сроки.

Политик также, отметил, что в ближайшее время следует ожидать объединения фракций БЮТ и «Нашей Украины» в областном и районных советах.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
09:11 05.01.2026
09:02 05.01.2026
08:56 05.01.2026
14:37 04.01.2026
14:29 04.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.416