ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Кризисная ситуация в Украине началась еще до выборов президента», — Валерий Осипов
11:34 / 03.04.2007

ОДЕССА, 03 АПРЕЛЯ 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Первый заместитель председателя Одесской областной организации Партии Зеленых Украины Валерий Осипов считает, что кризисная ситуация в Украине началась еще до выборов президента, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом председатель организации сообщил агентству сегодня, 3 апреля.

В. Осипов отметил, что сейчас идет попытка разъединения народа.

«У Президента есть юристы, которые нашли положения, по которым Президент смог подписать указ о роспуске парламента, несмотря на существующие отрицательные стороны этого указа.

Депутаты парламента с трудом для себя выиграли выборы, и будут спокойно ждать завершения депутатского срока. Сегодня нужна серьезная власть, которая даст возможность народу нормально, спокойно жить и работать. Люди сегодня в большинстве аполитичны, они устали от политики», — отметил В. Осипов.

«Исходя из ситуации на Майдане, возможны организационные провокации, чтобы разжечь противостояния в обществе», — добавил политик.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні новини:
17:30 22.01.2026
17:20 22.01.2026
16:44 22.01.2026
16:30 22.01.2026
15:42 22.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.169