ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Независимый пресс-центр «Одесский выбор – 2007» начал свою работу в Одессе
14:05 / 09.08.2007

ОДЕССА, 09 АВГУСТА 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Независимый пресс-центр «Одесский выбор – 2007» начал свою работу в Одессе, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Сегодня, 9 августа, проект был презентован на пресс-конференции председателем пресс-клуба реформ Анатолием Станчевым.

По словам А. Станчева, «Одесский выбор – 2007» создан на базе пресс-клуба реформ и его основная задача — информирование граждан о ходе предвыборной кампании, об их правах, о существующих партиях и блоках.

А. Станчев сообщил, что независимый пресс-центр «Одесский выбор – 2007» будет работать до момента объявления официальных результатов выборов — 2007.

С целью предоставления избирателям объективной информации о действующих политических партиях и блоках, планируется несколько раз в неделю проводить пресс-конференции, куда будут приглашены политические деятели: депутаты, представители общественных организаций, лидеры различных партий и блоков.

«Наш пресс-центр станет независимой площадкой, где на равных условиях сможет представить себя каждая из партий. Мы станем центром, куда будет стекаться самая свежая информация о ходе выборов», — подчеркнул А. Станчев.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
15:36 03.01.2026
14:02 03.01.2026
13:36 03.01.2026
12:33 03.01.2026
11:30 03.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.589