![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Одесские политики используют в предвыборной гонке «грязные технологии»
11:46 / 31.08.2007
ОДЕССА, 31 АВГУСТА 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Комитет избирателей Украины за 3 недели проведения предвыборной кампании зафиксировал в Одесской области несколько фактов использования «грязных политических технологий», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье» Об этом сегодня, 31 августа, агентству сообщили в пресс-службе Комитета избирателей Украины по итогам пресс-конференции на тему «Особенности агитационной кампании и освещения в СМИ внеочередных выборов народных депутатов» По информации Комитета, использование грязных технологий является традиционной проблемой агитационной кампании. В качестве таковых нарушений в Одесской области КИУ расценил распространение Одесской городской Партией регионов открыток с надписями «Нацики приперлись» и «Там тоже так начиналось». Кроме того, в нескольких регионах, включая Одесский, распространялись листовки под названием «Кучмин сын» с негативной информацией о Викторе Ющенко. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.
Останні новини:
10:44 14.02.2026
10:41 14.02.2026
09:27 14.02.2026
09:20 14.02.2026
09:18 14.02.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.377 |