ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Иван Плачков заявил, что его предвыборная деятельность не связана с губернаторской
17:56 / 07.09.2007

ОДЕССА, 07 СЕНТЯБРЯ 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Руководитель областного избирательного штаба блока «Наша Украина — Народная самооборона» Иван Плачков заявил, что его деятельность в таком качестве не связана с его деятельностью как председателя Одесской областной государственной администрации, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье»

Такое заявление И. Плачков сделал сегодня, 7 сентября, в ходе пресс-конференции в информационном агентстве «Контекст-Причерноморье».

«Я хочу ответственно заявить, что моя деятельность как члена политсовета и начальника областного избирательного штаба блока «Наша Украина — Народная самооборона» никоим образом не связана с моей деятельностью как главы облгосадминистрации, не связана с рабочим временем и с материально-техническим обеспечением. Я нахожусь в отпуске», — заявил И. Плачков.

«Единственным исключением стал вчерашний день, когда я был отозван из отпуска для проведения выездного заседания коллегии облгосадминистрации в Беляевском районе. Находясь в отпуске, я буду заниматься организационной работой штаба «Наша Украина — Народная самооборона» для обеспечения организации выборов этого блока», — подчеркнул глава областного штаба НУ-НС.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
18:49 27.03.2026
18:47 27.03.2026
16:42 27.03.2026
16:38 27.03.2026
15:28 27.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.076