ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Блокирование трибуны ВР представителями БЮТ оказалось абсолютно ненужным и для коалиции вредным», — Кириленко
13:41 / 17.05.2008

ОДЕССА, 17 МАЯ 2008 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Лидер партии «Наша Украина» Вячеслав Кириленко заявил, что блокирование трибуны Верховной Рады Украины представителями Блока Юлии Тимошенко «оказалось абсолютно ненужным и для коалиции вредным», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом В. Кириленко заявил сегодня, 17 мая, на пресс-конференции в Одессе.

«Если смотреть на прошедшую неделю объективно, то я могу констатировать, что блокирование трибуны партнерами со стороны Юлии Тимошенко оказалось абсолютно ненужным и для коалиции вредным. Более того, оно оказалось вредным не только для коалиции, но и для страны в целом. Потому что бороться с инфляцией методом срыва послания Президента к украинскому народу является абсурдом, и инфляция от этого не упала ни на один процент. Благодаря позиции БЮТ парламент простоял вторник, среду и четверг, а вчера мы утвердили два из трех условно антиинфляционных законопроекта, на которых БЮТ настаивал. Так мы были готовы голосовать за них и во вторник, сразу после послания Президента», — отметил В. Кириленко.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

В Одесі відкривається фотовиставка «Місто світла і тіні»
15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».

Останні новини:
11:29 19.12.2025
11:20 19.12.2025
11:10 19.12.2025
10:56 19.12.2025
10:35 19.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.269