![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«С нашей коррупцией в стране, с нашим законодательством инвесторы не хотят заходить в Украину», — лидер партии «УДАР»
17:22 / 02.11.2011
ОДЕССА, 02 НОЯБРЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Лидер политической партии «УДАР» Виталий Кличко заявил, что при нынешнем уровне коррупции в стране и действующей системе законодательства инвесторы не хотят заходить в Украину, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Такое мнение он выразил сегодня, 2 ноября, в ходе пресс-конференции в ИА «Контекст-Причерноморье», отвечая на вопрос «будет ли у партии «УДАР» программа, которая предполагает развитие транспортного узла в Одесском регионе?». «Это очень общий и емкий вопрос. Украина занимает ключевое геополитическое положение. Мы неустанно говорим о том потенциале, который у нас есть и не использовать его — просто неправильно», — сказал он. «Нам нужны большие инвестиции, вложения в агропромышленный комплекс. Но нужно говорит откровенно, каждый из инвесторов, прежде чем вложить деньги, смотрит, как он их потом вернет. Но с нашей коррупцией в стране, с нашим законодательством инвестора не хотят заходить в Украину», — добавил В. Кличко. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() 30 травня парк імені Т. Шевченка перетвориться на великий простір дитинства, радості та щирих емоцій
KIDS FEST на Мушлі «Маленькі. Вільні. Щасливі» — це масштабне міське свято для дітей і родин із сімейним забігом, концертною програмою, творчими та спортивними локаціями, аніматорами, ростовими ляльками, роботами-велетнями, подарунками, фарбами-холі, фонтаном емоцій від пожежних машин та багатьма сюрпризами.
Останні новини:
10:06 01.06.2026
09:46 01.06.2026
09:39 01.06.2026
08:47 01.06.2026
Повітряні сили ЗСУ: вночі знешкоджено 228 засібів повітряного нападу, запущених росіянами по Україні
08:43 01.06.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.018 |