ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Если побороть теневую экономику, доход Украины возрастет на 80 процентов», — нардеп Наталья Королевская
11:13 / 15.06.2012

ОДЕССА, 15 ИЮНЯ 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Лидер политической партии «Украина — Вперед!», народный депутат Украины Наталья Королевская считает, что если побороть теневую экономику, доход Украины возрастет на 80 процентов, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое заявление Н. Королевская сделала вчера, 14 июня, в ходе презентации проекта программы «Новая экономика – новая страна».

«Побороть теневую экономику в Украине можно. Если это сделать, мы увеличим доход государства на 80 процентов – сегодня 50 процентов экономики находится в тени, и ровно 50 процентов работает в стране легально. За 50 процентов легальной работы у нас живет в стране 46 миллионов, а за счет теневого бюджета у нас живет один золотой миллион чиновников, и поэтому, конечно же они делают все, чтобы не дай бог, ни одно предприятие в стране не стало работать легально», — заявила она.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
12:19 22.06.2026
11:43 22.06.2026
11:05 22.06.2026
10:47 22.06.2026
10:43 22.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012