ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Темы относительно дальнейшей судьбы страны возникают только в ходе избирательных кампаний», — мнение
14:32 / 19.07.2012

ОДЕССА, 19 ИЮЛЯ 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Спикер Объединенной оппозиции, заместитель руководителя фракции «Батьківщина» в Верховной Раде Украины Сергей Соболев заявил, что темы относительно дальнейшей судьбы страны возникают только в ходе избирательных кампаний, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое заявление С. Соболев сделал сегодня, 19 июля, в ходе пресс-конференции в ИА «Контекст-Причерноморье».

«Темы относительно того, что будет со страной, темы, что будет дальше с нами, возникают только в ходе избирательных кампаний. Но эти вопросы решаются не в ходе избирательных кампаний. Они решаются теми, кто и с чем приходит в парламент после выборов. Перед гражданами становится задача — сделать правильный выбор, чтобы те благие намерения, с которыми приходят в парламент, потом осуществлялись в течение четырех последующих лет», — отметил нардеп.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні новини:
10:43 06.02.2026
09:31 06.02.2026
08:44 06.02.2026
08:36 06.02.2026
08:33 06.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.245