ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«На время избирательной кампании я буду постоянно жить в одном из населенных пунктов Одесской области», — Ольга Герасимьюк
15:21 / 20.08.2012

ОДЕССА, 20 АВГУСТА 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Кандидат в депутаты Верховной Рады Украины от партии «УДАР Виталия Кличко» Ольга Герасимьюк заявила, что на время избирательной кампании планирует постоянно проживать в одном из населенных пунктов Одесской области, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое заявление О. Герасимьюк сделала сегодня, 20 августа, в ходе пресс-конференции.

«К сожалению, у меня нет возможности купить себе квартиру в Одессе, поэтому я на время избирательной кампании буду жить в одном из населенных пунктов области в съемном жилье. Бизнеса у меня нет – я в этом ничего не понимаю и это не мой жизненный путь. Я работаю в журналистике, поэтому живу на зарплату и на творческие гонорары. То есть денег купить здесь жилье нету, но я переезжаю сюда на время предвыборной кампании, буду находиться здесь постоянно», — отметила она.

«В случае моей победы, мои визиты сюда будут носить систематический характер», — добавила политик.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні новини:
15:02 05.02.2026
14:58 05.02.2026
14:16 05.02.2026
13:33 05.02.2026
13:31 05.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.059