![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Вопрос о главе Партии регионов будет решать съезд», — Тигипко
15:33 / 28.02.2014
ОДЕССА, 28 ФЕВРАЛЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Народный депутат Украины Сергей Тигипко заявил, что решение о назначении главы Партии регионов может быть принято только на съезде партии, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Такое заявление политик сделал сегодня, 28 февраля, общаясь с журналистами во время визита в Одессу. На вопрос корреспондента агентства, готов ли он возглавить ПР, С. Тигипко ответил: «Съезд будет решать этот вопрос... У нас сегодня и так за три дня минус 80 депутатов из фракции – нам сегодня тяжело. Ничего от Тигипко не ждите такого, что партию будет расшатывать. Съезд придёт — и все решит…». |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні новини:
13:39 27.12.2025
11:56 27.12.2025
11:07 27.12.2025
11:06 27.12.2025
10:57 27.12.2025
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.051 |