ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Завтра в Одессу зайдет испанский круизный лайнер
16:02 / 22.04.2008

ОДЕССА, 22 АПРЕЛЯ 2008 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Испанский круизный лайнер «Вистамар» пришвартуется завтра, 23 апреля, у причала Одесского морского вокзала, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 22 апреля, в ходе телефонного разговора корреспонденту агентства сообщил начальник Морвокзала Николай Маковецкий.

Как отметил Н. Маковецкий, завтра, 23 апреля, в 8 часов утра у причала Морвокзала пришвартуется круизный лайнер «Вистамар» (длина судна ─ более 188 метров), на борту которого находится около 600 пассажиров. Судно простоит в Одессе до 23:00.

СПРАВКА: Испанский пассажирский лайнер «Вистамар» водоизмещением 7,5 тыс. тонн построен в 1989 году. Первоначально совершал круизы между Балеарскими островами и Малагой, затем — по Средиземноморью, Карибскому бассейну, Австралии и Полинезии, в Индийском океане, на Балтийском море.


Пошук:
розширений

Игорь Коваль
Дискусійний клуб: Китай – нова наддержава? 🌏
У подкасті одеських полiтологiв «Дискусійний клуб Ігоря Коваля» говоримо про роль Китаю у світі та що це означає для України. Дивіться зараз!

Презентація довідника для журналістів «100 складних питань з міжнародного гуманітарного права та прості відповіді на них»
9 грудня 2025 року о 15:00 у відділі рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки з нагоди Міжнародного дня прав людини відбудеться презентація довідника для журналістів «100 складних питань з міжнародного гуманітарного права та прості відповіді на них» (Київ – Одеса : Фенікс, 2025) за участі автора, Тимура Короткого, кандидата юридичних наук, доцента, віце-президента Української асоціації міжнародного права, радника президента Товариства Червоного Хреста України з міжнародного гуманітарного права, провідного наукового співробітника Державної наукової установи «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України».

Останні новини:
16:37 10.12.2025
16:19 10.12.2025
16:05 10.12.2025
15:31 10.12.2025
14:56 10.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.382