ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Украинские порты были и будут предметом интереса определенного круга людей», — Винский
13:32 / 14.05.2008

ОДЕССА, 14 МАЯ 2008 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Министр транспорта и связи Украины Иосиф Винский отметил, что украинские порты «были и будут предметом интереса определенного круга людей», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Как сообщили агентству в пресс-службе Министерства транспорта и связи Украины, об этом И. Винский заявил вчера, 13 мая, на пресс-конференции.

«Если у вас есть иллюзия, что когда группа из 300 бандитов приехала и захватила порт «Южный», — это лишь детские игры, то это на самом деле серьезная борьба за руководство портом. Там лежат серьезные экономические и политические интересы, и поскольку мы сегодня приводим порядок в портах, люди, которые привыкли наживаться на них, стараются изменить государственный менеджмент на тот, который будет работать против государства», — отметил Министр.

«До тех пор, пока государство не наведет порядок в хозяйствовании соответствующими санкциями административного характера, будут появляться желающие проверить государство на адекватность», — подчеркнул И. Винский.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
09:57 19.01.2026
09:42 19.01.2026
09:34 19.01.2026
09:20 19.01.2026
09:13 19.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.144