ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Спуск танкера «Мубариз Ибрагимов», спроектированного одесскими инженерами, состоялся на турецкой верфи
17:42 / 20.12.2010

ОДЕССА, 20 ДЕКАБРЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Сегодня, 20 декабря, на верфи Бешикташ (Ялова, Турция) состоялся торжественный спуск головного танкера «Мубариз Ибрагимов» дедвейтом 7 тыс. т, спроектированного одесским Морским инженерным бюро, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 20 декабря, в пресс-службе одесского МИБ.

В пресс-службе сообщили, что габаритная длина судна проекта ― 139,95 м, ширина судна — 16,6 м, высота борта — 6 м.

Судно полностью соответствуют новым международным требованиям для перевозки растительных масел, включая двухотсечную непотопляемость.

Вместимость шести грузовых танков и двух отстойных танков ― 8 тыс. 90 м³, дедвейт в море — около 7 тыс. 50 т при осадке 4,6 м, в реке при осадке 3,6 м — около 4 тыс. 700 т, скорость в эксплуатации — 10,5 узлов.

Головное судно проекта RST22M «Мубариз Ибрагимов» (строительный номер 12) было заложено 11.12.2009 г.

СПРАВКА: ОАО «Морское инженерное бюро» зарегистрировано 23 марта 1995 года в Одессе. Бюро создано группой научных сотрудников кораблестроительного факультета Одесского национального морского университета. Морское инженерное бюро занимается разработкой предконтрактных, классификационных проектов, проектов «конверсии», модернизаций и реновации морских суден, внутреннего и смешанного плавания, подготовкой проектов повышения грузоподъемности и контейнеровместимости судов, разработкой судовых программ и другое.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
10:30 28.12.2025
10:26 28.12.2025
10:19 28.12.2025
09:46 28.12.2025
09:41 28.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.742