ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Проведены проверки состояния безопасности мореплавания в Белгород-Днестровском и Усть-Дунайском портах
17:37 / 11.06.2014

ОДЕССА, 11 ИЮНЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Специалисты службы безопасности мореплавания ГП «АМПУ» проверили Белгород-Днестровский и Усть-Дунайский морские порты в части организации работы служб капитанов морских портов, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 11 июня, в пресс-службе ГП «Администрация морских портов Украины».

Как отметили в пресс-службе, специалисты службы безопасности мореплавания ГП «АМПУ» проверили Белгород-Днестровский и Усть-Дунайский морские порты в части организации работы служб капитанов морских портов. В ходе проверок произведен осмотр функционирования систем управления безопасностью и ход выполнения II этапа подготовки филиалов к сертификации качества в соответствии с ДСТУ ISO 9001:2009.

Проверки проводились в соответствии с разработанными программами и чек-листами. Кроме указанных вопросов также было проверено выполнение ранее предложенных мероприятий, приказов и распоряжений руководства ГП «АМПУ», практическую готовность к ликвидации аварийных ситуаций на воде и фактическое проведение профилактических мероприятий по их предупреждению.

В ходе проверки специалисты ГП «АМПУ» предоставили консультационную помощь работникам морских портов по указанным вопросам.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
17:27 30.12.2025
17:21 30.12.2025
17:15 30.12.2025
16:24 30.12.2025
15:30 30.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.218